До уваги хмільничан! 29 липня “Вінницягаз” проводитиме ремонтні роботи на станціях у Хмільницькому районі

Звертаємо увагу жителів Хмільницької міської громади на те, що 29 липня 2020 року з 8 до 19 год. Бердичівське ЛВ УМГ планує виконання ремонтних робіт на ГРС «Хмільник», ГРС «Сальниця» та ГРС «Війтівці».

АТ «Вінницягаз» вживатиме при цьому усіх можливих заходів для недопущення припинення газопостачання побутових споживачів.

Тим не менше, має місце імовірність припинення подачі газу до населених пунктів Хмільницького району, зокрема, с. Соколова, а також сіл Журавне та Олександрівка Літинського району.

Не припинити подачу газу споживачам у період проведення ремонту на газопроводах можливо лише шляхом оптимального використання наявного в мережі ресурсу газу. В тому числі буде зупинене споживання газу промисловими підприємствами.

Закликаємо усіх споживачів максимально обмежити споживання газу у вказаний період.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам.

У випадку вимушеної зупинки газопостачання прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах.

АТ «Вінницягаз»

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *