До суду передано обвинувальний акт на підрядника, який заподіяв матеріальної шкоди громаді Хмільницького району

До суду передано обвинувальний акт на підрядника, який заподіяв матеріальної шкоди громаді Хмільницького району

Прокурором Хмільницької окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця, яка обвинувачується у заволодінні коштами територіальної громади на суму майже 1,5 мільйони гривень, виділеними на капітальний ремонт школи. Про це інформують у Вінницькій обласній прокуратурі.

Досудовим розслідуванням установлено, що 29-річний обвинувачений – житель міста Вінниці, як генеральний підрядник, уклав договір із відділом освіти, культури, молоді та спорту однієї з територіальних громад Хмільницького району на виконання робіт з капітального ремонту приміщення школи на суму понад 15 млн грн.

У подальшому підприємець, зловживаючи своїм службовим становищем, у актах виконаних робіт відображав завищені витрати на виплату заробітної плати, внаслідок чого територіальній громаді заподіяно матеріальну шкоду у розмірі майже 1,5 млн грн.

У разі доведення винуватості у вчиненні інкримінованих злочинів у судовому порядку, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

У прокуратурі також нагадують, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *