До списку Forbes “30 до 30” потрапив Герой України з Хмільницького району

До списку Forbes “30 до 30” потрапив Герой України з Хмільницького району

До переліку Forbes Ukraine “30 до 30” потрапили молоді українці, які вразили країну та світ до 30 років.  Це вчетверте презентували список перспективних молодих українців.

У проєкту проста базова ідея: знайти неймовірних молодих людей і їхнім прикладом надихнути інших. За переконаннями творців журналу, треба змінювати філософію: українська молодь надзвичайно вмотивована, у лонг‐листі списку було понад 600 людей, історії більшості надихають. Із допомогою компетентного журі було відібрано тридцятку.

До тридцятки потрапив Дмитро Фінашин з Козятина – 29 років, Розвідник Національної гвардії, Герой України. Снайпер, Герой України. Був поранений, втратив руку, повернувся в Сили оборони України.

У списку – учасники списку молодих лідерів України: з війська, волонтерського руху, науки, бізнесу, креативних індустрій, громадянського суспільства та держінституцій. Це лідери, які досягли неабияких результатів до 30 років.

Список майже наполовину складається з надважливих людей нашого часу – військових і волонтерів. Серед них – один із наймолодших комбригів Олександр Сак, який командує 47‐ю окремою механізованою бригадою, командир розвідувального батальйону  Ігор Дикун, медикиня Ніна Колосінська, яка рятувала поранених у Маріуполі та в російському полоні, народний депутат, котрий пішов служити матросом – Роман Лозинський. Також у цьогорічному проєкті «30 до 30» – молоді українські підприємці. У переліку також захисники Маріуполя – Катерина Поліщук (Пташка), морпіх Сергій Волинський (Волина) і Дмитро (Орест) Козацький.

Довідково:

Звання Героя України за проявлену мужність нацгвардійцю Дмитрові Фінашину присвоїли посмертно. У травні 2022 року під Соледаром у Донецькій області його підрозділ потрапив у засідку. Але під час бою група знищила кілька одиниць техніки та піхоту противника і зуміла витіснити ворога з важливої висоти.

Дмитра було важко поранено, його вважали загиблим. Але він кілька діб повз до українських позицій. Каже, що досі не розуміє, як вижив.

Далі були шпиталь, операції та ампутація руки. «Дмитро ще у шпиталі сприймав те, що сталося, без жалю, наполегливо проходив реабілітацію і, що не менш важливо, дуже підтримував інших бійців із травмами та пораненнями», – каже командувач Нацгвардії Олександр Півненко.

Зараз Фінашин повернувся до НГУ, займається аналізом даних БПЛА. Також вступив до магістратури Академії Національної гвардії.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *