До перемоги: як працює волонтерський фронт в Уланівській громаді

До перемоги: як працює волонтерський фронт в Уланівській громаді

Волонтерство – справа нелегка, але люди всієї України готові працювати до перемоги. У кожному місті чи селі давно є свій потужний волонтерський фронт: хтось “підкидає” благодійні внески, хтось шиє чи в’яже необхідні теплі речі, а хтось – забезпечує українських воїнів смаколиками.

Староста сіл Сальниця, Гнатівка і Скаржинці Олександр Олексієнко розповів нашому виданню про волонтерство в Уланівській громаді. За його словами, з початком повномасштабного вторгнення 24 лютого люди з сіл об’єдналися та почали надавати допомогу Збройним силам України.

 

  • Спочатку було досить не просто, але завдяки нашим активістам ми почали збирати продукти та передавати їх на фронт. Також допомагали й допомагаємо переселенцям, які постраждали від війни та не мали засобів для існування,розповів Олександр Аркадійович.

Люди у Сальниці всім селом печуть випічку. Також сальничани щотижня випікають смаколики для солдат, які проходять реабілітацію й лікування, та постійно завозять воїнам домашні пиріжечки, коржики, струдлі та інші кулінарні витребеньки.

   

  • Люди печуть всім селом та зносять в пункт збору продукції, який організували в місцевої жительки с.Сальниця Волошиної Лесі.  І там ми колемо та готуємо до передачі наші свинки, яких уже переробили аж 15. Все було зроблено на зібрані кошти, що надали місцеві жителі, а також небайдужі люди з інших міст України, – продовжив розмову староста Олександр Олексієнко.
  • Колектив Сальницького ліцею організувався та готує дуже смачні вареники та бублики з м’ясом, в які вкладає частинку домашнього тепла для наших захисників. Працюємо на перемогу та для перемоги. Разом – сила. Дякую жителям сіл Сальниця, Гнатівка, Скаржинці за внесок, який вони роблять для перемоги України в цій жахливій війні.

Допомагають земляки не лише із навколишніх сіл та всієї України. З-за кордону надходить вкрай важлива допомога також. Наприклад, жителька села Сальниця Гавура Наталія, яка нині проживає в Шанхаї, допомагала аптечками та турнікетами.

Ба більше, влітку двічі відбувся благодійний матч з футболу.  У матчі брали участь збірна міських голів України проти команди юнаків- жителів Сальниці за підтримки Ковальця Сергія Івановича (ред. – Ковалець С.І. – радянський та український футболіст, півзахисник. Нині український тренер, у 2012-2015 рр. – головний тренер молодіжної збірної України). Тоді було зібрано майже 5 тисяч благодійних коштів, які було перераховано для ЗСУ.

Спілкувалась Алла Корнієнко.

Фото надав староста Олександр Олексієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *