До ПЦУ продовжують переходити парафії Хмільницького району

До ПЦУ продовжують переходити парафії Хмільницького району

8 травня до лав Православної Церкви України перейшла парафія зі своїм настоятелем. Рішення про вихід з підпорядкування московському патріархату і приєднання до Православної Церкви України ухвалила парафія храму архістратига Божого Михаїла с. Нова Гребля Хмільницького району Вінницької області разом із своїм настоятелем протоієреєм Володимиром Слободянюком.

Про це повідомили у пресслужбі Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

В повідомленні йдеться про те, що митрополит Вінницький і Барський Симеон задовільнив відповідне прохання настоятеля і прийняв його та очолювану ним релігійну громаду до складу Вінницько-Барської єпархії.

Також у єпархії розповіли, що ця парафія стала вже четвертою в Калинівській громаді Хмільницького району, яка впродовж останнього тижня приєдналася до канонічної помісної Православної Церкви України разом із священником.

Нещодавно протоієрей, благочинний Хмільницького благочиння Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ і настоятель храму першоверховних апостолів Петра і Павла Іван Пукас поінформував на своїй сторінці у фейсбуці новину про перехід до ПЦУ ще кількох сіл нашого району.

  • Божою милістю с.Пустовійти – храм св.ап.Іоана Богослова Хмільницького району, вже в сім’ї Православної Церкви України, – йдеться в повідомленні отця Івана.
  • Вітаю релігійну громаду с. Сербанівка Хмільницького району св. Миколая в сім’ї Православної Церкви України, – додав він інформацію наступного дня, привітавши з таким рішенням всі релігійні громади і старост сіл. 

Варто зазначити також і те, що громада села Пустовійти стовідсотково проголосувала за свій вибір, проте священник відмовився переходити до ПЦУ.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *