До Козятинського збірного пункту, що в Хмільницькому районі, прибуло більше двохсот призовників

До Козятинського збірного пункту, що в  Хмільницькому районі, прибуло більше двохсот призовників

Більше двох сотень хлопців прибули до обласного збірного пункту, який знаходиться у місті Козятин Хмільницького району.

Про це повідомляє інформаційна агенція Міністерства оборони АрміяInform.

Напередодні юнаки пройшли тестування на коронавірус. Більшість отримали негативний результат, проте 7 з них отримали позитивний результат. Останніх направили на додаткові обстеження та лікування у випадку, якщо діагноз підтвердиться.

Наразі строковиків відправляють тільки у частини й підрозділи ЗСУ, а саме: президентський полк, окрема бригада охорони Генерального Штабу, навчальні центри ВМС та інженерні війська й у низку баз забезпечення. Планується, що до частин буде відправлено 172 призовників. Через карантин батьків і друзів строковиків на збірний пункт не пропустили.

В інформаційній агенції повідомляють також і про те, що на Вінниччині проблем із призовниками ніколи не було, кожного «сезону» багато хлопців приходять самостійно із твердим бажанням стати моряком чи десантником. Та разом із тим залишається й немаленький відсоток ухилянтів, що з року в рік дивують своїм креативом…

Двома найпопулярнішими причинами ухилення від служби є коронавірус та релігія. Так, заступник військового комісара, начальник сектору комплектування Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки,  підполковник Роман Потерлевич розповів, що ухилянти масово починають «втрачати нюх» та «хворіти» на Covid. Ще одним популярним варіантом «відмазок» є релігія, усі раптово стають віруючими різних конфесій, що передбачає альтернативну службу.

Фото – сайт Влада Вінниці.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *