До Хмільника їде волонтер Корпусу Миру

110 волонтерів зі США сьогодні склали присягу та роз’їдуться містами України.  Перед початком місії волонтери від серпня проходили підготовчу програму в селах і містах Житомирської області. Там інтенсивно вивчали мову, традиції та знайомилися безпосередньо з українцями. Вони сьогодні склали присягу і вже у п’ятницю роз’їдуться 22-ма областями України. Про це повідомляє “5 канал”.

Два роки волонтери мешкатимуть в українських родинах та працюватимуть переважно в освітній сфері. А також в органах місцевого самоврядування і громадських організаціях.

Варто зауважити, що Корпус миру в Україні розпочав роботу в 1992 році, відтоді до нього долучилися понад 3 тисячі волонтерів.

На складанні присяги директор Корпусу миру США в Україні Майкл Кетовер наголосив: “До нової групи входять волонтери з різних куточків США. Корпус миру гордо займає провідне місце в дипломатії, яка сприяє розвитку, особистим контактам між громадянами різних країн у 22-х областях України. Та вперше після Майдану ми повертаємося до Запорізької області. Сьогодні ми святкуємо службу, дружбу та мир. Ще не вмерла України, ні слава, ні воля”.

Відомо, що волонтер Корпусу Миру приїде й до Хмільника і буде працювати в  громадській організації “Право”.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *