До хмільничанки на город навідалося стадо диких кабанів

До хмільничанки на город навідалося стадо диких кабанів

До хмільничанки на город навідалося стадо диких кабанів. Сталося це зовсім нещодавно, у селі Курилівка. Жінка поралася на городі, який знаходиться неподалік лісу, аж раптом вибігло ціле стадо диких свиней, і теж почали “поратися” на її городі.

  • Близько 19.00 я вийшла до себе на город полити розсаду, коли чую – в кінці городу щось шелестить (збоку на городі посіяний ячмінь). Дивлюся – біжить ціле стадо диких свиней, їх було 10, між ними і самка, декілька поросят, інші дорослі. Зупинилися в нас на городі, на орній вже землі, і почали ритися на посадженій ділянці,розповіла пані Олена.

Навпроти свиней вибігли собаки. І жінка теж вирішила вигнати з городу непроханих гостей, вийшла до них з мотижкою. Але жінці довелося тікати від льохи аж на подвір’я.

  • І тут льоха почала бігти навпроти мене, я злякалася і побігла в подвір’я. Вони повернулися на ту ділянку, на якій зупинилися. Тоді я вийшла знову, аби їх нагнати, а на допомогу пішли собачки. Свині злякалися собачого гавкоту і побігли по посіяному ячменеві, щоправда перетолочили трохи, і забігли в садок.  Там вони простояли під деревами хвилин 30. Я намагалася хоч якось їх направити на поле, щоб не вийшли на дорогу, але марно. Вони знайшли у нас компостну яму з кукурудзенням, ще там порилися, – продовжила свою історію Олена.

Все ж таки собаки вигнали диких кабанів на поле. Проте свиням захотілося попорядкувати ще на одному городі. За словами пані Олени, вони забігли на сусідський город, але сусід їх прогнав.

Раніше жінка ніколи не бачила диких свиней вживу, і в їхній город такі гості завітали вперше. І, хоча й не наробили великої шкоди, проте зустріч із ними була дуже неочікувана й трохи налякала. За словами пані Олени, за декілька днів до цього дикі свині зайшли в череду до корів, які паслися неподалік річки Південний Буг. Свині паслися разом із коровами.

Спілкувалася Алла Корнієнко.

Фото надані пані Оленою.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *