До Дня захисників та захисниць України в Хмільнику провели клубні змагання

До Дня захисників та захисниць України в Хмільнику провели клубні змагання

Два роки поспіль на базі оздоровчо-спортивного центру “4.5.0” проводяться клубні змагання серед бійців спортивного клубу “Січ”, і присвячуються вони незвичайним людям, тим, які захищають українські землі від нападників. Організаторами патріотичних змагань є оздоровчо-спортивний центр “4.5.0”, Спілка учасників АТО у Хмільнику та Хмільницькому районі та спортивний клуб “Січ”.

Тож і сьогодні, 14 жовтня, у спортивному центрі знову зібралися юні хмільницькі спортсмени. Перед початком боїв до юних бійців звернувся директор спортивного центру “4.5.0”, а також учасник бойових дій Олег Столяр. Він привітав учасників змагань з головними святами: Покровою Пресвятої Богородиці, яка споконвіку є заступницею українських козаків, Днем українського козацтва і Днем захисників та захисниць.  З великою пошаною згадуючи чоловіків та жінок, які колись захищали, і хто захищає досі цілісність та незалежність держави України, Олег Столяр наголосив на тому, щоб маленькі нащадки ніколи не забували про їхні подвиги, та побажав юним бійцям гідних боїв та справжніх перемог.

Після вшанування пам’яті полеглих за волю України в залі прозвучав державний славень, а потім тренер спортивного клубу “Січ”, Президент Хмільницького району із Зендокай Карате-До Михайло Сидоренко побажав своїм вихованцям успіхів та впевненої перемоги! І нарешті розпочалася тривала боротьба за першість.

Участь у змаганнях із Зендокай Карате-До взяли діти від 6 до 12 років. В результаті напружених боїв спортсмени посіли наступні місця:

1 місце

Андрій Клименко

Маша Гейко

Денис Білозора

Ростислав Шпіхернюк

Артем Гуменюк

Артем Клименко

Яна Шпіхернюк

2 місце

Роман Коваленко

Кіра Ткачук

В’ячеслав Рибак

Дмитро Липень

Андрій Сидоренко

Стас Мишківський

Дмитро Павлівський

3 місце 

Назар Сотник

Максим Іванко

Олексій Тарасюк

Володимир Гаврилюк

Назар Власенко

Богдан Бабіцький

   

 

 

Всі переможці отримали кубки, медалі та Грамоти від Спілки учасників АТО і оздоровчо-спортивного центру “4.5.0”. До речі, ці три цифри застосовуються військовими та означають вони “Все добре” або “Все спокійно”.

 Алла Корнієнко.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *