До Дня фізкультури і спорту 37 спортсменів та 12 тренерів Хмільницької громади отримають грошові винагороди

До Дня фізкультури і спорту 37 спортсменів та 12 тренерів Хмільницької громади отримають грошові винагороди

На засіданні виконавчого комітету Хмільницької міської ради було ухвалено рішення відзначати грошовими винагородами спортсменів Хмільницької міської територіальної громади, які вибороли призові місця на офіційних змаганнях обласного, національного та міжнародного рівнів.

Премії отримають 37 спортсменів, 12 тренерів та вчителів фізкультури шкіл громади на суму понад 40 тисяч гривень, – повідомили у відділі інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради.

В повідомленні зазначається, що найбільший розмір премії – по 4025 тисяч гривень отримають Анастасія Городівська та Максим Олійник  та їхній тренер Сергій Городівський – 5 тисяч гривень за високі досягнення у спорті на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА, що проходив у м. Софія (Республіка Болгарія).

Офіційне вручення подяк та фінансових винагород планується провести 10 вересня 2021 року, напередодні професійного свята спортсменів – Дня фізкультури і спорту.

На сайті Хмільницької міської ради оприлюднили список спортсменів та їхніх тренерів, яких коштом міського бюджету визначено преміювати за результатами спортивного сезону 2020-2021 –  список .

Крім того, 30 серпня на офіційному веб-сайті Хмільницької міської ради оприлюднено  проєкт рішення , згідно якого пропонується здійснювати виплату одноразової фінансової підтримки спортсменам, тренерам Хмільницької міської територіальної громади за високі досягнення у спорті на олімпійських та паралімпійських іграх за зайняті:

1  місце –  500 тисяч гривень,

2  місце –  300 тисяч гривень,

3  місце  – 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 27 серпня хмільничанка Мар’яна Шевчук здобула золоту медаль на літніх Паралімпійських іграх у Токіо.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *