До 7 лютого включно продовжено карантин у школах Хмільницької громади

До 7 лютого включно продовжено карантин у школах Хмільницької громади

Карантин у навчальних закладах Хмільника продовжили до 7 лютого включно. Про це повідомляє офіційний сайт міської ради:

– 31 січня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На підставі  пропозицій Хмільницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції у Хмільницькій міській ОТГ комісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення про продовження вимушених канікул у навчальних закладах громади по 7 лютого 2020 року включно.

Упродовж тижня за медичною допомогою з приводу захворювання на грип та ГРВІ звернулися 588 осіб, серед захворілих  – 351 дитина до 17 років, з яких 262 дитини шкільного віку.  Тож комісія вирішила рекомендувати управлінню освіти міської ради призупити навчання в ЗОШ міста, с. Соколова та  функціонування Центру дитячої та юнацької творчості. 

Цим рішенням також делеговано відповідним службам продовжити  посилений  моніторинг щодо ситуації з приводу захворюваності на грип та ГРВІ серед населення на території громади, особливо дітей.

Для зменшення інтенсивності та попередження поширення захворюваності на грип та ГРВІ комісія вирішила рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити посилення заходів, спрямованих  на проведення профілактики грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Статистика по захворюваності:
– Відокремлений структурний підрозділ Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень інформує, що впродовж  5-го тижня  2020 року захворюванісь на грип та ГРВІ порівняно з  попереднім тижнем  2020р. зросла  на 26,8 %, і склала  974,6 на 100 тис.нас. В цілому за 5 тиждень за медичною допомогою з приводу грипу та ГРВІ звернулося  588 осіб,  серед захворілих дітей до 17 років – 351, що складає  59,6 %, дітей шкільного віку  262,  що складає  74,6 %.        По місту захворіло 330 осіб, дітей до 17 років захворіло – 172 чоловік, в тому числі шкільного віку –  120 чол. Питома вага дітей склала – 52,1 %.

Госпіталізовано за тиждень 12 осіб  в тому числі 8 дітей. Методом експрес – тесту підтверджено 4 випадки  грипу  А.

Вакциновано проти сезоного грипу, станом на 31.01.2020 року 138 осіб за власні кошти.

За матеріалами офіційних сайтів міської ради та райдержадміністрації

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *