До 5 березня триває благодійна акція від Нацбанку “Лютийдонат”

До 5 березня триває благодійна акція від Нацбанку “Лютийдонат”

Вже більше року триває повномасштабна війна росії проти України. Кожен день цього року був для українців лютим. Тож Національний банк України спільно з партнерами вирішив конвертувати свою лють до агресора в конкретну допомогу нашим захисникам і захисницям.

Національний банк України разом з фандрайзинговою платформою United24 та в партнерстві з ПриватБанком оголошують про старт благодійного збору коштів “#лютийдонат”.

Мета ініціативи – зібрати кошти на 10 безпілотних комплексів «ЧАКЛУН» для Збройних Сил України.

Для учасників цієї благодійної ініціативи Національний банк передбачив 24 неймовірних ексклюзивних подарунки. Кожен, хто задонатить щонайменше 300 грн, зможе виграти один із подарунків, що розігруватимуться серед учасників акції:

  • чотири набори пам’ятних монет “Державні символи Україниˮ: «Наш герб», «Наш стяг», «Наш гімн» із підписами Президента Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука;
  • 13 пам’ятних монет “Архістратиг Михаїлˮ зі срібла. Архангел Михаїл часто зображується як воїн, що перемагає дракона, нечисті сили. Кожна з пам’ятних монет має підпис одного з командувачів Збройних Сил України: Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного (5 шт.), Командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського (4 шт.), Командувача Повітряних Сил ЗСУ Миколи Олещука (4 шт.);
  • сім банкнот номіналом 100 гривень з підписом Голови Національного банку України Андрія Пишного. Відповідно до законодавства України на всіх банкнотах розміщується підпис чинного Голови Національного банку України. Перші 1000 таких банкнот, як правило, мають високу колекційну цінність серед боністів. Лоти цієї акції – навіть не з першої тисячі, а з першої десятки, вони мають порядкові номери АК0000006, АК0000007, АК0000008, АК0000009, АК0000010, АК0000011 та АК0000012. До того ж цінності кожній із них додає власноручний автограф Андрія Пишного.

Кількість донатів від однієї людини – не обмежена. Донат 300 грн – це один шанс виграти, 600 грн – два шанси, 900 грн – три шанси, більше донатів – більше шансів.

Усі донати одразу потрапляють на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб сил оборони України. Після завершення збору коштів представники фандрайзингової платформи United24, створеної за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, придбають за ці кошти розвідувальні дрони «Чаклун» та передадуть їх українським захисникам.

Довідково:

«ЧАКЛУН» — легкий у використанні, придатний до ручного запуску та ремонту в польових умовах розвідник українського виробництва. До кожного комплексу входять 5 дронів, які здатні перебувати в повітрі 60 хвилин та літати на відстань до 100 кілометрів. Вартість 1 комплексу – 1 032 000 грн.

Цей БпЛА призначений для глибинної розвідки, дальність польоту з різними акумуляторами може складати від 100 до 150 кілометрів, а «робоча» висота — від 300 до 500 метрів. Програмна швидкість складає 90 кілометрів за годину. Ще один важливий «плюс» — це ремонтопридатність.

Розвідувальний безпілотний авіаційний комплекс (БпАК) «Чаклун», який не бачить ворог, створили у Дніпрі.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *