До 13 лютого включно триватимуть вимушені канікули у школярів Хмільника та Хмільницького району. 

До 13 лютого включно триватимуть вимушені канікули у школярів Хмільника та Хмільницького району. 

До 13 лютого включно триватимуть вимушені канікули у школярів міста Хмільника та Хмільницького району.

– На підставі наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 04.02.2020р. №36 та  протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій сьогодні вирішила: рекомендувати управлінню освіти міської ради продовжити зупинення навчально-виховного процесу в ЗОШ міста, с. Соколова та функціонування Центру дитячої та юнацької творчості  по 13 лютого 2020 року включно, – повідомляє офіційний сайт Хмільницької міської ради.

Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови РДА Максима Мазурика відбулось й у райдержадміністрації. Там теж ухвалили рішення про продовження карантину у школах Хмільницького району до 13 лютого.

В цілому, за медичною допомогою з приводу грипу та ГРВІ звернулась  525 осіб,  серед захворілих дітей до 17 років – 287, що складає    54,6 %, дітей шкільного віку  213,  що складає  74,2 %. По місту захворіло 344 особи, дітей до 17 років захворіло – 184 чоловік, в тому числі шкільного віку –  130 чол. Питома вага дітей склала – 53,4 %. Госпіталізовано за тиждень 8 осіб  в тому числі 3 дітей.  Вакциновано проти сезоного грипу, станом на 07.02.2020 року 144 особи за власні кошти.


Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *