До 1 серпня повинні оголосити конкурс на кращий ескізний проект пам’ятного знаку українським воїнам АТО

До 1 серпня – оголосити конкурс на кращий ескізний проект пам’ятного знаку учасникам АТО

Таке доручення дав міський голова Сергій Редчик управлінню архітектури та містобудування міської ради, вказавши на необхідність пришвидшити узгодження питань на всіх рівнях щодо місця встановлення пам’ятного знаку. 

Очільник  громади скерував, щоб посадовці  міської ради  до  1 серпня підготували документацію для оголошення конкурсу на кращий проект (ескіз, варіант) пам’ятного знаку учасникам АТО.  З усіх узгоджувальних питань міський голова доручив комунікувати зі Спілкою учасників АТО.

Зауважимо, що розпорядженням міського голови була створена робоча група для пошуку та узгодження рішень щодо встановлення пам’ятного знаку учасникам АТО.

На засіданні робочої групи 29 травня обговорювали дві пропозиції щодо місця встановлення пам’ятного знака.

Зокрема, представники Спілки учасників АТО, присутні на засіданні, висловилися за те, щоб пам’ятний знак побудувати на Площі Перемоги.

Була й інша – альтернативна пропозиція, що підтримана більшістю складу робочої групи – пропонувалося  збудувати меморіальний комплекс з облаштуванням скверу (алеї) по вулиці Північній.

1 липня 2020 року на сесії міської ради внесено зміни до Програми містобудування  та архітектури, де передбачено 100 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва пам’ятного знаку учасникам АТО.

Текст – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *