Дні сталої енергії відбудуться у Хмільницькій громаді

Відповідне розпорядження видав міський голова у рамках впровадження Європейської ініціативи “Угода мерів”  на виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Хмільницькій ОТГ на 2018-2020 роки та дотримання умов представництва добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – асоціації “Енергоефективні міста України”.

У період з 22 по 24 червня 2020 на території Хмільницької громади будуть проведені Дні сталої енергії, які цього року проходитимуть під гаслом: “Поза межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення і зростання”.

У цьому році заходи відбуватимуться в онлайн-режимі. Планом заходів передбачається велочелендж “Хмільник за чисте довкілля”, майстер-клас “Хмільник у стилі ЕКО”, екосеанс мультфільмів для хмільничан молодшого віку та екосеанс фільмів та відеороликів на екологічну тематику.

Мета Днів сталої енергії – це, насамперед, підвищення поінформованості жителів громади щодо сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та ширшого залучення відновлюваних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

Зазначимо, що на території Хмільницької громади Дні сталої енергії проводитимуться вже втретє. У попередніх роках було реалізовано ряд заходів: молодіжний екологічний флешмоб, тематичний конкурс малюнків, проведені навчальні тренінги та семінари, тематичні заняття та зустрічі, тощо.

Раніше ми інформували про те, що Хмільник – за ефективне використання та збереження енергії та  Хмільницька громада підсумувала проведення днів сталої енергії. 

Текст – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *