Для підключення до безкоштовного інтернету в укриттях навчальних закладів Хмільниччини треба лиш подати заявку

Для підключення до безкоштовного інтернету в укриттях навчальних закладів Хмільниччини треба лиш подати заявку

Навчальні заклади можуть подати заявку на безкоштовне встановлення Wi-Fi у своїх укриттях. Для цього варто лише подати заявку, – повідомляє NEWS Хмільника.

За інформацією Вінницької обласної військової адміністрації, безоплатно роутери та необхідну техніку для підключення до швидкісного інтернету в укриттях можуть отримати дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети.

  • Укриття в закладах освіти – основна вимога для очного навчання в умовах війни. Щоб знизити рівень стресу під час повітряної тривоги, потрібно забезпечити належні умови в укриттях. Наявність інтернету є однією з них. Діти є надвразливими у воєнний час, тому ми маємо допомогти їм відчути себе комфортно та продовжувати робити звичні речі. Міністерство освіти та науки разом з Міністерством цифрової трансформації України спільно над цим працюють! Вже готуються до передачі та встановлення перші роутери та модеми для закладів освіти, – сказала Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

Щоб отримати безкоштовний Wi-Fi, представникам закладів освіти потрібно  подати заявку через онлайн-форму http://bit.ly/3zz9jxT.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *