Дівчина з Калинівки та ще 5 уродженок області змагатимуться за звання “Міс Україна-2021”

Дівчина з Калинівки та ще 5 уродженок області змагатимуться за звання “Міс Україна-2021”

21 жовтня у столиці відбудеться фінал конкурсу краси “Міс Україна-2021”.  Загалом за титул найкрасивішої змагатимуться 25 претенденток зі всіх куточків України, шестеро з яких – уродженки Вінницької області.

Для визначення переможниці організатори розпочали онлайн-голосування, в результаті чого переможниця отримає звання “Miss Online-2021”.

Учасниці з Вінниччини:

Олександра Яремчук, уродженка міста Калинівка – 22 роки, зріст 172. Про себе вона каже: Народилася в Вінницькій обл. Зараз живу і навчаюся в Києві. Закінчила Київський економічний університет за спеціальністю «Менеджмент бізнес організації». Близько 10 років професійно займалася танцями, як в Україні так і за її межами. Займаюся спортом, веду активний спосіб життя, граю в теніс і захоплююся психологією.

На сайті missukraine.ua Олександра Яремчук під 9 номером. За дівчат голосують, відправивши смс на номер 2101 з цифрою, під якою зареєстрована дівчина.

Нантіна Дрончак – 26 років, зріст 176: Я народилася в прекрасному місті Вінниця, де закінчила середню школу і архітектурний коледж. Для продовження навчання я переїхала до Києва, закінчила КНЕУ за спеціальністю “Міжнародна економіка”. Брала участь в ТВ-проекті «Супермодель по-українськи», після чого почала працювати в фешн-сфері. Через деякий час модельна діяльність трансформувалася в акторську, я почала співпрацювати з продакшенами, зніматися в рекламах великих іноземних фірм. Подорожувала по багатьом європейським країнам, розширювала свій кругозір. Також працювала ведучою на телеканалі. В цілому я отримую задоволення від свого життя, але знаю, що у багатьох людей немає такої можливості, тому хочу мати ще більше ресурсів, що б робити життя інших хоч трішки краше.

Марія Мискова – 24 роки, зріст 169: Мене звуть Мискова Марія, я живу в місті Київ. Закінчила вищу освіту Реклама і PR, була організатором в благодійних проектах. 10 років танцювала в ансамблі народного танцю. Активно займаюся верховою їздою, катаюся на лижах, малюю. Я – вегетаріанка, захоплююся психологією. Моє головне натхнення – це подорожі, я відвідала 21 країну, і не збираюся зупинятися. Моєю головною метою є реалізація в улюбленій справі. Іншими словами, проявляти свої таланти і здібності в суспільстві. І бажано на благо цього світу.

Ольга Шамрай – 24 роки, зріст 173: Захоплююся вивченням мов, вільно володію 4 і ще додатково вчу німецьку. Навчалася і жила в Польщі, але повернулася в Україну. Останніх півроку працювала моделлю в Індонезії і там же займалася благодійністю і очищенням пляжів від сміття, захищаю навколишнє середовище. Останнім часом дуже захопилася дайвінгом і навіть отримала свій перший сертифікат.

Вікторія Гелитюк – 20 років, зріст 173: Міс Вінниця – 2021, студентка юридичного факультету та проходить навчання на військовій кафедрі, тому наразі навчається відразу у двох університетах. Дівчина займалась 10 років хореографією та є призеркою багатьох танцювальних турнірів. Останні 2 роки Віка займається моделінгом, бере участь у фотосесіях та показах.

Єлизавета Мірошниченко – 23 роки, зріст 174: Студентка економічного факультету, але мріє пов’язати своє майбутнє із телебаченням. Дівчина вже має досвід роботи на ТВ у Вірменії. Вільно спілкується англійською мовою та захоплюється танцями, адже все дитинство Юля прогастролювала із ансамблем народного танцю “Барвінок” із Вінниці.

Джерело: Суспільне.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *