Дівчина з Хмільницького району створила гугл-форму для подяки захисникам

Дівчина з Хмільницького району створила гугл-форму для подяки захисникам

Світлана Панасюк із села Павлівка Хмільницького району нині навчається у Польщі, а з початку повномасштабного вторгнення волонтерить на підтримку України. З часом до дівчини приєдналися й інші українські волонтерки, разом з якими допомагають українським захисникам і захисницям.

Гугл форма “Лист до Воїна (List do żołnierza)” створена українською та польською мовами. Заповнювати її можна як анонімно, так і за бажанням підписати.

Кожен охочий може написати свій текст у спеціальній онлайн-формі, а Світлана Панасюк    окремо переписує на папір прописом, бо слова, писані від руки, мають більше душі.

  • Напишіть слова підтримки для воїна. Не важливо, чи то буде великий лист, або ж кілька речень чи слів – важливо, щоб від душі! Форма, котру Ви заповнюєте – є абсолютно анонімною, але якщо Вам хотілось би підписати листа – напишіть у кінці свої дані. Лист у повному вигляді буде переданий до захисників. 
    Лист – то безкоштовно, але справді БЕЗЦІННО, бо зараз як ніколи хлопці потребують нашої підтримки. Дякуємо кожному і кожній за Ваш лист,йдеться у підписі до онлайн-форми.

У соцмережі Facebook діє  група Knitting For Ukraine   («В’язання для України»), її  також створила Світлана.  Це група українських рукодільниць у Польщі, які продають свої вироби, а на отримані кошти купують бійцям все необхідне.

Учасниці спільноти регулярно надсилають посилки на фронт, тож подумали, що зараз як ніколи українським захисникам дуже потрібне любляче слово. Тому в посилки Світлана планує вкладати і листи, щоб зігрівати душі солдат теплими рядками підтримки.

Фото – Світлани Панасюк.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *