У Хмільнику дівчатка продають вироби з бісеру і частину коштів передають на армію

У Хмільнику дівчатка продають вироби з бісеру і частину коштів передають на армію

Щовечора дівчаток можна побачити по вулиці Столярчука, неподалік магазину Кошик. Вони власноруч плетуть вироби з бісеру та продають, а частину вторгованих коштів передають на ЗСУ, – повідомляє NEWS Хмільника.

Дівчатка активно закликають хмільничан та гостей міста придбати у них щось. Брелоки, сережки, браслети, чокери, персні із бісеру розклали на лавці, аби кожен зміг обрати для себе гарну прикрасу. Маленькі дизайнерки плетуть і набори, та іменні вироби. Кажуть, що можуть сплести щось навіть на замовлення.

Дівчата розповіли, що зазвичай виходять продавати після п’ятої години вечора. Саме тоді, коли сонечко не так сильно пече.

Проживають маленькі волонтерки неподалік. За їхніми розповідями, спочатку вони торгували виробами у дворі, а потім всі разом вирішили пропонувати свої прикраси більшій аудиторії людей. Купують переважно дорослі люди, а найкраще продаються вироби на патріотичну тематику і в патріотичних кольорах.

  • Нам подобається продавати власні вироби. Хочеться, щоб усі були красиві, радісні. Найчастіше беруть патріотичні вироби – розповіла одна із дівчат.

Оскільки асортимент виробів у дівчат великий, вони вирішили частину вторгованих  грошей передавати на потреби української армії. 50% – на ЗСУ, – написали вони на аркуші паперу.

Продають не лише хмільничанки. Дівчатка з Херсона і Миколаєва теж долучились до спільної справи.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *