Дівчата з ліцею №2 – переможниці змагань із баскетболу

Дівчата з ліцею №2 – переможниці змагань із баскетболу

Вчора, 24 січня, на базі Хмільницького ліцею №3 відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат 2008 року народження та молодших. Участь взяли команди ліцеїв міста Хмільника.

За результатами змагань, команда дівчат з ліцею №2 у складі Вікторії Нечай (капітанша команди), Аліни Лукашевич, Дарії Романюк та Ольги Глодної здобули почесне перше місце. Дівчата навчаються у 8-А класі.

Результати змагань з баскетболу серед дівчат:

1 місце – команда ліцею №2;

2 місце – команда ліцею №4;

3 місце – команда ліцею №3.

До речі, минулого тижня в ліцеї №4 відбулись такі ж змагання серед юнаків, цієї ж вікової категорії. Тоді у змаганнях перше місце здобула команда ліцею №4, друге місце – у команди ліцею №1, і третє місце – в команди ліцею №2.

Цікаво те, що перше переможне місце команда ліцею №2 здобула без будь-якої особливої підготовки, адже, як відомо, у другому ліцеї немає свого спортзалу, а займатися вони змушені якщо не на стадіоні в теплу пору року, то у приміщенні Хмільницької ДЮСШ під час навчання.

  • Ми не проводили додаткових тренувань з дівчатами, бо можливості займатися в спортзалі в позаурочний час ми не маємо, оскільки просто-на-всього його немає. А після навчань до приміщення Хмільницької ДЮСШ не пропускають, адже там свої заняття й тренування. Підготовку проводили під час уроків. На жаль, навіть у спортивному залі ДЮСШ немає відповідної баскетбольної розмітки, немає баскетбольних щитів. Щоб спробувати хоча б раз пограти на справжньому баскетбольному майданчику, ми змушені були проситися в спортзали до інших ліцеїв, – розповів вчитель з фізичної культури ліцею №2 Микола Трифонович Слободянюк. 

Після такої бажаної перемоги представник команди Микола Слободянюк вважає, що у них є перспективи на подальший розвиток команди, адже якщо є велике бажання – то й успіхи будуть.

Вітаємо переможців зі спортивними успіхами! Перемог в подальшому та віри у спортивне майбутнє!

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *