Діти з Хмільницького району вкотре зібрали для військових допомогу

Діти з Хмільницького району вкотре зібрали для військових допомогу

Вкотре діти з Уланівської громади зорганізувалися і разом зібрали більше 6 тисяч гривень для української армії. Вони влаштували ярмарок у селі Сальниця, де продавали різноманітні солодощі. Односельці охоче відгукнулися на таку благодійну акцію маленьких односельців та односельчанок. Зібрані кошти уже попрямували в необхідному напрямку.

  • Ярмарок проводимо вже втретє від початку червня. В організації ярмарки беруть участь як працівники культури, так і діти, які відвідують дитячі табори при Будинках Культури в населених пунктах Сальниця та Скаржинці, – розповів нашому виданню староста сіл Сальниця, Гнатівка і Скаржинці Олександр Олексієнко.
  • Цього разу вдалося зібрати 6540 гривень.  

В Сальниці ярмарок провели вперше. І планують на цьому не зупинятися, а вже наступного тижня провести ще один. Зібрані 6 540 гривень того ж дня (14 липня) передали волонтеру Уланівської ТГ Федоришину Роману для придбання необхідних речей для військових. Допомогу вже відправили на Херсонський напрямок.

Олександр Аркадійович розповів також, що ярмарки для них – це звична справа. Адже  в с.Скаржинці вони провели вже два ярмарки і планують на середу третій. Суму коштів, яку вдалося зібрати на підтримку ЗСУ вперше, становить 2400 гривень. Їх було передано на збір автомобіля, а  2 570 гривень з другого ярмарку  передали волонтерам для придбання амуніції хлопцям.

  • Щиро вдячний кожному, хто приєднався до ярмарки та підтримав військових коштами, а дітям, що допомогли приєднатися до наближення перемоги. Разом ми сильна та непереможна нація. Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!!,додав на завершення розмови Олександр Олексієнко.

Спілкувалась Алла Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *