Діти у Хмільницькому районі влаштували ярмарок для потреб ЗСУ і зібрали майже 6 тисяч гривень

Діти у Хмільницькому районі влаштували ярмарок для потреб ЗСУ і зібрали майже 6 тисяч гривень

З такими дітьми можна бути спокійними за наше майбутнє. Вони без вагань витрачають власний час, ресурси, щоб допомогти українській армії. Діти зі всієї України наближають нашу Перемогу гарними вчинками та результатом. А нещодавно благодійний ярмарок на потреби ЗСУ організували дівчатка з Калинівки Хмільницького району, де зібрали майже 6 тисяч гривень.

Про це повідомили у Калинівській міській раді, передає NEWS Хмільника.

Ініціаторка ярмарку – юна калинівчанка Кароліна  Слободянюк. Разом зі своїми подругами Софією Погонець та Соломією Рудзевич і їх матерями напекли смаколиків для ярмарку. Продавали прохолоджувальні напої, панкейки, піцу, домашні вафельні трубочки зі згущеним молоком, свіжу малину, вафельний торт…

  • Надихнула доньку подруга, яка продавала у своєму дворі випічку, щоб вторгувати кошти для українських військових. Коли я запитала, чи хоче вона також зробити щось подібне, Кароліна сказала, що так. Разом ми наготували різні смаколики й в суботу влаштували маленький ярмарок. Ми й не сподівалися, що вдасться вторгувати таку суму, адже «товару» у нас було не так й багато. Але багато калинівчан просто підходили і давали нам кошти, – розповіла мама юної волонтерки Тетяна.

До речі, дівчинка не вперше робить добру справу та допомагає українським захисникам. Разом із мамою ще на початку повномасштабної війни вона плела з бісеру чокери та продавала їх для потреб ЗСУ.

На ярмарку дівчаткам вдалося вторгувати та зібрати 5800 гривень. Усі кошти волонтери перерахували у фонд «Золота Гривня», за які придбають речі, котрі  потрібні нашим військовим. А дівчатка і надалі налаштовані продовжувати добру справу та допомагати українським захисникам.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *