Дезінфекція шкільних автобусів, вимірювання температури. Як школярі з Хмільницького району здають ЗНО-2020.

Дезінфекція шкільних автобусів, вимірювання температури. Як школярі з Хмільницького району здають ЗНО-2020.

Дезінфекція шкільних автобусів, вимірювання температури… Так хмільницькі школярі здають ЗНО-2020.

– В цьому році по Хмільницькому району ми маємо 130 випускників 11 класів середніх загальноосвітніх шкіл. Найбільше з Уланова – 37 учнів та Сальниці – 13 учнів. Решта шкіл – до десятка випускників. Найбільшою проблемою для нас постало питання – чи відбудеться ЗНО-2020 чи не відбудеться. Бо рішення на найвищому рівні приймали різні, а ми чекали нових вказівок. Врешті питання було вирішене позитивно, – розповів в.о. начальника відділу освіти Хмільницької райдержадміністрації Іван Сорока.

Ми вперше проводили та організовували доставку дітей до шкіл, де здають зовнішнє незалежне оцінювання, в умовах карантину та дотримання суворих протиепідемічних заходів. Дітей возили та возимо шкільними автобусами до Хмільника та до Вінниці, де теж здають ЗНО з ряду предметів. Основні вимоги – це обов’язкова дезінфекція транспортних засобів, вимірювання температури учням тощо. От наші шкільні автобуси ми дезінфекували двічі – вперше перед виїздом на рейс, а вдруге – вже після повернення. Але самі вчорашні школярі відреагували на це досить нормально та спокійно. Ми бачимо, що переважна більшість дітей готується вступати до вищих навчальних закладів, тож бере участь у тестуванні.

Перший тест з української мови, що відбувся у Хмільнику, здали близько 120 вчорашніх школярів з району. Далі на математику до Вінниці їздили 55 учнів, а на фізику теж до Вінниці ще 12 хлопців та дівчат з Хмільницького району. Варто зазначити, що деяких дітей везли до Вінниці батьки своїм власним транспортом. Жодних пригод чи надзвичайних подій, на щастя, не було. Жоден з дітей чи супроводжуючих не захворів.

Наступного тижня – 7 липня діти писатимуть тестування з англійської мови у Вінниці. Там братиме участь 11 юних хмільничан. А 9 липня – з біології теж у Вінниці… Бажаємо усім дітям та їхнім батькам вдалих оцінок, високого рівня знань та здійснення усіх мрій із вступу до омріяних навчальних закладів.

Ми й надалі інформуватимо, як хмільницькі школярі здають ЗНО-2020

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *