Державне бюро розслідувань перевіряє військово-лікарську комісію щодо видачі фіктивних довідок у Хмільнику

Державне бюро розслідувань перевіряє військово-лікарську комісію щодо видачі фіктивних довідок у Хмільнику

Працівники ДБР виявили махінації із висновками військово-лікарської комісії у місті Хмільнику Вінницької області. Про це йдеться на сайті ДБР.

За оперативною інформацією, із лютого 2023 року представники ВЛК налагодили злочинну схему одержання коштів від призовників. За визнання «непридатним» до служби чоловіки мали заплатити від 3 тисяч доларів США, а лікарі ставили неправдиві діагнози щодо наявних проблем зі здоров’ям військовозобов’язаних.

  • ДБР перевіряє можливу причетність до злочину керівництва ВЛК та представників інших медичних установ міста. Крім того, є підстави вважати, що учасники схеми вимагали гроші навіть у тих осіб, які насправді є непридатними до служби,йдеться в повідомленні.

30 серпня 2023 року працівники ДБР провели обшук у приміщенні одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки регіону.

Виявлено та вилучено засоби зв’язку, службова документація, чорнові записи, а також грошові кошти невідомого походження у гривні та іноземній валюті на загальну суму в понад 70 тис. грн в окремих конвертах із прізвищами. У ході досудового розслідування буде надана правова оцінка діям відповідних посадовців.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *