День знань – у Хмільнику й районі

День знань – у Хмільнику й районі

Першого вересня школярі Хмільницької ОТГ і району знову переступили поріг своїх навчальних закладів, і хоча свято Дня знань минуло в нових карантинних умовах – воно було не менш святковим. Бо ж через незаплановані  так звані “канікули” з березня, і літні канікули учні вже встигли скучити за однокласниками, педагогами, шумними перервами тощо.

Цього року за парти Хмільницької ОТГ сіли 306 першокласників. У Хмільницькому районі до першого класу прийшли 243 учні. В десятих класах Хмільницького району навчається 124 учні. 

Цього року перше вересня обійшлося без лінійок. Але святково вбрані школярі (хто у традиційній формі, хто у колоритній вишиванці), повітряні кульки, різнобарвні букети квітів, спеціальні фотозони додавали гарного настрою і учням, і батькам та педагогам. Заходити в школу обов’язково потрібно було в масках (виняток лише для молодших класів), батькам  до школи – зась. Щоб першокласникам запам’ятався цей день, для них кожна школа організувала особливе привітання.  Наприклад, у ЗОШ №2 спеціально запросили мультфільмових героїв – Лунтика та бабу Капу. На території школи облаштували фотозону. Першокласників під оплески батьків у школу завели перші вчителі, де у класах їм вручили подарунки – папки з канцелярією.

 

 

В кожній школі було по-особливому святково. Кульками, щирими побажаннями і під музику зустрічали всіх, хто прийшов сюди вперше і кого вже майже через рік проводжатимуть в доросле життя.  Занять у школах не було – педагоги розповіли учням, як поводитись під час карантинних обмежень у школі, і додатково – урок на будь-яку тему: про дружбу, про Україну тощо. В окремих класах для школярів було проведено також квести, вікторини, щоб День знань став більш цікавим та пам’ятним. А дехто з вчителів підійшов до проведення святкових уроків більш креативно – на природі в парку або екскурсією в музей.

                       

Досить оригінально привітали всіх хмільничан та педагогів випускники школи-гімназії №1, знявши святкове танцювальне відео.

1 вересня 2020р 11-А

Опубліковано Пастушенком Володимиром Вівторок, 1 вересня 2020 р.

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *