День захисту дітей в міському парку Хмільника

День захисту дітей в міському парку Хмільника

В міському парку культури і відпочинку відбулася розважальна програма “Дитинство у мирній країні” для квіту нашої нації – дітей та підлітків. Міський парк уже давно не був наповнений веселим гамором, щирими посмішками та гучним сміхом. Сьогодні в парк завітало багато дітей, для яких з нагоди свята – Дня захисту дітей, влаштували розваги. Але розважалися всі не просто так, розважальну програму влаштували на підтримку Збройних сил України.

Діти мали можливість розмалювати площу міського парку будь-якими кольорами та візерунками. Для цього кожному бажаючому давали крейду. Адже всі знають, як люблять малювати діти.

Усім ласунам роздавали морозиво, а неподалік скупчились дівчатка і хлопчики, щоб дочекатися своєї черги на аква-грим.

З іншого боку площі привертали увагу два поліцейських автомобілі. Туди теж було не пробратися, бо малеча одна наперед одної хотіла посидіти в транспортному засобі правоохоронців. Більше того, їм дозволяли подавати звукові сигнали, і діти тішились з такої можливості.

Великий натовп обступив невеличку сцену, де перед присутніми виступали золоті голоси нашого міста – любителі поспівати в караоке. Дівчатка і хлопчики демонстрували свій творчий талант, за що отримували призи.

День захисту дітей… Він мав би бути для наших дітей мирним. Проте так сталося, що наші діти зараз співають  пісні про ракети в небі та нелегке дитинство, про українську лють на ворогів, а в розмовах згадують окуповані території, які обов’язково мають повернутися. Не такого дитинства бажають дорослі дітям. Тому для наших дітей важливо знати, що вони потрібні не лише батькам. Вони потрібні всім, бо вже народилися вільними, відважними українцями, які будуватимуть майбутнє своє і своєї Батьківщини.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *