Захід з нагоди Дня пам’яті загиблих українських Воїнів-Героїв відбувся у Хмільницькій районній бібліотеці

Захід з нагоди Дня пам’яті загиблих українських Воїнів-Героїв відбувся у Хмільницькій районній бібліотеці

29 серпня відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. День встановлений «на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві…» відповідно до Указу Президента від 23 серпня 2019 року № 621/2019.

Саме 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці .
З нагоди вшанування Дня пам’яті захисників України в КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих» пройшов цикл заходів «Вони захищають свою родину і вільну землю- Україну»

В читальній залі організовано книжкову виставку «Величне ім’я України- захисник» приурочену вшануванню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Всім хто воює, рідним, чиї близькі загинули на Донбасі, як ніколи, потрібні наша увага, добре слово та підтримка. Про нелегкі будні бійців АТО, волонтерів, допомогу переселенцям із зони бойових дій на абонементі для дорослих представлена виставка- вшанування «Українці – нація героїв»

Також  відбулося обговорення книги   Андрія Куркова «Війна» До цієї книжки увійшли твори автора, які пов’язані однією темою – війною.

«Щоденник Майдану та війни» — особистий щоденник автора, фіксоване відображення життя у Києві та країні, доповнений записами про перипетії на сході України, в Криму, роздумами про війну, про те, як і чим, за його баченням, живе окупований Донбас останні роки.

Вшанування пам’яті захисників України є надзвичайно важливим днем для майбутнього нашої країни. Тож пам’ятаймо, що без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу.

Хмільницька районна бібліотека для дорослих

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *