День Незалежності святкують на Хмільниччині

День Незалежності святкують на Хмільниччині

Вчора в Хмільницькому районному будинку культури жителі Хмільницького краю відсвяткували День державного прапора України та День Незалежності України. Офіційна частина і урочистий концерт пройшли в великому залі, а у фойє будинку культури були представлені виставки хлібобулочних виробів з нового врожаю, вироби майстрів Хмільницького району, дідухи і квіти, книжкова виставка…

На офіційній частині  крім представників громадськості були присутні керівник Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич з заступниками і заступник голови районної ради Анатолій Войцещук, ветерани АТО, військовослужбовці, представники поліції, помічник народного депутата України, сільські голови. Після привітань з державними святами керівники району вручили Почесні грамоти Хмільницької райдержадміністрації і районної ради 15-м жителям району. Грамоти отримали вчителька з с. Сьомаки, заступник голови райради, учасник війни в Афганістані, учасники бойових дій на Сході України,  педагог, старший солдат військкомату, голова ветеранської організації Хмільницького району, директор позашкільної установи, директор районного радіомовлення, заступник начальника поліції і митрофорний протоієрей.

На офіційній частині нагородили Почесною грамотою обласної державної адміністрації лише одного представника Хмільницького району – учасника АТО, підполковника і військового комісара військкомату Андрія Охріменка.

Оскільки в районі було проведено районний конкурс “Людина року”, переможців було нагороджено дипломами, статуетками “Людина року” і грошовими преміями. Також було оголошено осіб, занесених на районну дошку “Почесні громадяни Хмільницького району”.

Після того, як закінчилася офіційна частина, було влаштовано гарний концерт. Аматори самодіяльної сцени співали для присутніх в залі, піднімали їм настрій і вітали з наступаючими державними святами.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *