Делегація з Хмільника відвідала Тарновський повіт Республіки Польща

Делегація з Хмільника відвідала Тарновський повіт Республіки Польща

Представницька делегація міста-курорту Хмільник на запрошення старости Романа Лукажа перебувала у Тарновському повіті Республіки Польща.

Хмільницьку міську раду та її виконавчий комітет у міжнародній поїздці представляли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко, депутати міської ради Юрій Кондратовець та Руслан Терещук, а також завідувач Хмільницьким міськрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ “Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Володимир Бойко.

 

Посадовці міста відвідали навчальні заклади та заклади соціальної інфраструктури, об’єкти житлово-комунального господарства.

За спілкуванням  партнери міст-побратимів Тарнова та Хмільника  напрацювали подальші кроки у співпраці в рамках виконання Угоди між територіальною громадою міста Хмільника Вінницької області і Тарновським повітом Республіки Польща.

Текст та фото – відділ розвитку підприємництва, туризму та сфери послуг управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *