Де в Хмільницькій громаді переселенці можуть отримати гуманітарну допомогу

Де в Хмільницькій громаді переселенці можуть отримати гуманітарну допомогу

У Хмільницькій міській раді поінформували, де внутрішньо переміщені особи зможуть отримати гуманітарну допомогу в нашій громаді. Також було наголошено, що асортимент гуманітарної допомоги та графік роботи пунктів може змінюватися, про що буде додатково повідомлено, – передає NEWS Хмільника.

На базі установ і закладів міської ради, діють такі гуманітарні пункти:

1. КЗ «Бібліотека для дорослих» (Будинок культури, проспект Свободи, 12). Тут внутрішньо переміщені особи можуть отримати одяг (чоловічий, жіночий, дитячий). Необхідно звертатися з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00.

2. КНП «Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги» (вул. Пушкіна, 64). Тут за призначенням сімейного лікаря можна отримати ліки першої необхідності (знеболюючі, жарознижуючі ліки, перев’язувальні матеріали). Радимо звертатися з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 16:00, тел.: (04338) 2-33-33.

3. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (вул.Пушкіна, 48). Тут видають засоби гігієни (памперси). Радимо звертатися з понеділка по п’ятницю, з 09:30 до 13:00. Продукти харчування наразі не видаються!!!

Також у громаді діють пункти, що координуються громадськими організаціями або волонтерськими спільнотами.

Вони розташовані:

– в офісі ГО «Наш Виклик» (вул. Столярчука, 56). Тут можете отримати у вівторок та середу, з 9:00 до 15:00 продукти харчування (крупи, сухі сніданки, печиво, олія, цукор, сіль, мука, консерви) та дитяче харчування. Засоби гігієни, памперси, ліки першої необхідності (жарознижуючі, знеболюючі), одяг (чоловічий, жіночий, дитячий) – видають у понеділок, четвер та п’ятницю, з 9:00 до 15:00; тел.: +38 097 496 61 62.

– у гуманітарному хабі «Мурашник» (координатор ГО «ПРАВО», площа Перемоги,3, підвал універмагу). У пункті видають: одяг (чоловічий, жіночий, дитячий), взуття із понеділка по суботу, з 10:00 до 18:00. Тут ще реалізують ініціативу «Банк речей», тому жителі громади можуть принести речі для тих, хто потребує. Тел.: +38 096 029 67 81.

– у приміщенні Будинку побуту (координатор ГО “Знай, щоб жити”, вул.Небесної Сотні,1). Тут видають: одяг (чоловічий, жіночий, дитячий), взуття, засоби гігієни, продуктові набори (крупи, олія, цукор, дитяче харчування) у вівторок та п’ятницю з 09:00 до 13:00 год. Допомога видається із періодичністю один раз на місяць за попереднім записом. Тел.: +38 093 139 40 04.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради.

Фото – ілюстративне, з архіву NEWS Хмільника.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *