Де і коли саме у Хмільнику можна буде здати ЗНО?

Де і коли саме у Хмільнику можна буде здати ЗНО?

Управління освіти Хмільницької міської ради інформує учасників тестування та громадськість міської ОТГ, що основна  сесія ЗНО-2020 проходитиме у місті Хмільнику на базі трьох пунктів тестування. Мережа пунктів проведення ЗНО-2020 у м. Хмільник  визначена Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО):

№ пункту ПЗНОНазва пункту проведення ЗНО
39Комунальний заклад “Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 1 м. Хмільника Вінницької області”
40Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м.Хмільника Вінницької області”
41ДПТНЗ “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти”

На базі цих навчальних закладів 30  червня учні складатимуть ЗНО з української мови та літератури, а з історії  України9 липня.

ЗНО-2020 у місті Хмільнику охоплюватиме учнів із міста Хмільник, Хмільницького та Літинського районів.

Пункти тестування будуть забезпечені безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами, антисептиками, засобами індивідуального захисту.

У пунктах тестування буде проводитися вологе прибирання та провітрювання приміщень відповідно до рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники тестування мають подбати про свою безпеку: необхідно зберігати соціальну дистанцію при вході і виході з пункту тестування,  мати  при собі захисні маски та рукавички, прибути на пункт тестування відповідно до часу,  який вказаний у запрошенні-перепустці.

Текст – управління освіти Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *