Де саме встановлять пам’ятник Героям-Захисникам України у Хмільнику?

Де саме встановлять пам’ятник Героям-Захисникам України у Хмільнику?

Сьогодні у конференц-залі міської ради відбулося засідання робочої групи, створеної  за розпорядженням міського голови Сергія Редчика для пошуку та узгодження рішення про встановлення пам’ятного знаку учасникам АТО/ООС в місті Хмільнику.

В обговоренні взяли участь голова громадської організації «Спілка учасників АТО в місті Хмільнику та Хмільницькому районі» Валентин Ковальський, відповідальна секретарка Спілки та дружина загиблого учасника АТО Надія Сівоха та мати загиблого учасника АТО Наталія Вінярська. До розмови також долучилися архітектори, посадовці профільних структур міської ради та представники громадськості.

Розпочав засідання міський голова Сергій Редчик, який повідомив про те, що на порядок денний чергової сесії міської ради буде внесено питання про виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва пам’ятного знаку хмільничанам, учасникам АТО/ООС. При цьому міський голова розповів про те, що дав ряд доручень управлінню архітектури та містобудування міської ради про напрацювання Положення про проведення відкритого бліц-конкурсу щодо пошуку кращої ідеї меморіального знаку.

– Спершу ми маємо обговорити чи це буде пам’ятник чи пам’ятний знак, визначитися з місцем його встановлення. Для мене важливо, що в цьому питанні ми знайшли компроміс, щоб влада і громада почули один одного і ми мали громадську підтримку. Тоді наші підходи і бачення,  наші ідеї матимуть результат. Цей меморіальний об’єкт ми споруджуємо на роки, щоб нинішні й прийдешні покоління берегли пам’ять і гідно шанували своїх захисників, – висловив переконання міський голова.

За пропозицією Спілки учасників АТО робоча група вирішила, що в місті буде установлений пам’ятний знак учасникам АТО/ООС.

Стосовно вибору місця установлення пам’ятного знаку, то за обговоренням було розглянуто два варіанти:

  • на Площі Перемоги  – пропозиція місцевої Спілки учасників АТО;
  • на розі вулиці Північна та Небесної Сотні – пропозиція Мельничука В.І.

За обговоренням робоча група відзначила, що обидва варіанти заслуговують на увагу. Тому вирішено до наступного засідання їх предметно вивчити та  визначитися з місцевістю пам’ятного знаку.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *