Де на Хмільниччині вимикатимуть світло: планові відключення на тиждень

Де на Хмільниччині вимикатимуть світло: планові відключення на тиждень
Spread the love

Продовжуємо повідомляти громадян про планові відключення від електроенергії в зв’язку з ремонтом повітряних ліній електропередач та обладнань підстанції.  Компанія АТ “Вінницяобленерго” повідомила про відключення світла на території Хмільниччини в період з 18 по 23 жовтня.

18 жовтня (8.00 – 17.00)

Село Куманівці – вулиця Шкільна.

Село Лозна – вулиця Б. Панасюка, вулиця Грицика О.В.; вулиця Кармелюка; вулиця Лісова.

Село Митинці – вулиця З.Космодем’янської; вулиця Соборна 30; вулиця Сонячна; провулок Сонячний, вулиця Івана Франка 41; вулиця Л. Українки; вулиця Польова; вулиця Соборна.

Місто Хмільник – вулиця Джерельна; вулиця Коцюбинського; провулок Коцюбинського; вулиця Тичини; вулиця Чайковського 12; провулок 1-й Чайковського.

19 жовтня (8.00 – 17.00)

Село Кушелівка – вулиця Гагаріна; вулиця Зарічанська.

Село Філіопіль – вулиця Гнатюка; вулиця Зірка; вулиця Молодіжна; вулиця Садова; вулиця Центральна; провулок Шевченка 8.

Село Зозулинці – вулиця Комарова; вулиця Миру; вулиця Набережна; вулиця Учительська; вулиця Шевченка; вулиця Шкільна.

Село Пустовійти – вулиця В.Терешкової; вулиця Гагаріна; вулиця Польова; вулиця Сидельникова, вулиця Центральна; провулок 1-й Центральний.

Село Уланів –  вулиця 50-річчя Перемоги; вулиця Б. Хмельницького; вулиця Вишнева; вулиця Воронівська 1; вулиця В. Тарноградського; вулиця Героїв праці; вулиця Грушевського; вулиця Дружби; вулиця Зарічна; вулиця Затишна; вулиця І.Франка; вулиця Космонавтів; вулиця Л.Українки; вулиця Миру; вулиця Молодіжна; вулиця Набережна; вулиця Незалежності; вулиця О. Кошового; вулиця Першотравнева; вулиця Поліщука; вулиця Сиротюка; вулиця Соборна; вулиця С. Руданського; вулиця Столярчука; вулиця Шевченка; провулок Юності.

Місто Хмільник – вулиця Курортна; вулиця Кутузова.

20 жовтня (8.00 – 17.00)

Село Куманівці – вулиця Гагаріна; вулиця Гуцаливка; вулиця Космонавтів; вулиця Садова; провулок 1-й Космонавтів; провулок 2-й Космонавтів, вулиця Новоселів; вулиця О.Кошового; вулиця Польова; провулок 1-й Новоселів; провулок 2-й Новоселів.

Село Великий Острожок – вулиця 1 Травня; вулиця 8 Березня; вулиця Герасимчука; вулиця Зарічна; вулиця Молодіжна.

Село Вишенька – вулиця 1 Травня; вулиця Автодромна; вулиця Аеродромна; вулиця Зарічанська; вулиця Зарічна; вулиця Колгоспна; вулиця Павлінського; вулиця Поліна; вулиця Садова.

Село Малий Острожок – вулиця Левада; вулиця Польська; вулиця Промінь; вулиця Скоблівка.

Село Тараски – вулиця Грушевського.

Село Лисогірка – вулиця Жовтнева; вулиця Центральна; вулиця Щорса, вулиця 1 Травня.

Місто Хмільник – вулиця Бондарчука; вулиця Вугринівська; вулиця Тичини; вулиця Чайковського; провулок 1-й Чайковського; провулок 3-й Вугринівський; провулок 4-й Вугринівський, вулиця Вугринівська; провулок 3-й Вугринівський; провулок 4-й Вугринівський.

21 жовтня (8.00 – 17.00)

Село Петриківці – вулиця Шевченка.

Село Митинці – вулиця Івана Франка; вулиця Л. Українки; вулиця Польова; вулиця Соборна.

Місто Хмільник – вулиця Садовського; провулок Лисенка.

22 жовтня (8.00 – 16.00)

Село Березна – вулиця Кучмарів; вулиця Молодіжна; вулиця Набережна; вулиця Новоселиця; вулиця Пушкіна; вулиця Столярчука; вулиця Шевченка.

Село Дібрівка – вулиця Польова; вулиця Ярова.

Село Соколова – вулиця Гагаріна; вулиця Грушевського; вулиця Молодіжна; вулиця Петровського; вулиця Садова; провулок Петровського.

Місто Хмільник – вулиця Вишнева; вулиця Михайла Вербицького; вулиця Павла Чубинського.

Село Крижанівка – вулиця Базарна; вулиця Привокзальна.

Село Зозулинці – вулиця Комарова; вулиця Миру; вулиця Набережна; вулиця Учительська; вулиця Шевченка; вулиця Шкільна.

Село Пустовійти – вулиця В.Терешкової; вулиця Гагаріна; вулиця Польова; вулиця Сидельникова; вулиця Центральна; провулок 1-й Центральний.

Село Уланів – вулиця 50 річчя Перемоги; вулиця Б. Хмельницького; вулиця Вишнева; вулиця Воронівська; вулиця В. Тарноградського; вулиця Героїв праці; вулиця Грушевського; вулиця Дружби; вулиця Зарічна; вулиця Затишна; вулиця І.Франка; вулиця Космонавтів; вулиця Л.Українки; вулиця Миру; вулиця Молодіжна; вулиця Набережна; вулиця Незалежності; вулиця О. Кошового; вулиця Першотравнева; вулиця Поліщука; вулиця Сиротюка; вулиця Соборна; вулиця С. Руданського; вулиця Столярчука; вулиця Шевченка; провулок Юності.

Місто Хмільник – вулиця Бондарчука; вулиця Вугринівська; вулиця Тичини, вулиця Столярчука; провулок 1-й Пушкіна.

23 жовтня (8.00 – 16.00)

Село Ольгине – вулиця Космонавтів; вулиця Радгоспна.

Село Сербанівка – вулиця Гагаріна; вулиця Карпатська; вулиця Комарова; вулиця Космонавтів; вулиця Озерна; вулиця Соборна; вулиця Хмільницька; вулиця Шкільна; провулок Космонавтів; провулок Тихий; провулок Тупік; провулок Шкільний.

Село Митинці – вулиця Івана Франка; вулиця Л. Українки; вулиця Польова; вулиця Соборна.

Місто Хмільник – вулиця 1 Травня; вулиця Сиротюка; вулиця Шевченка, вулиця В.Котика; вулиця Гончара; вулиця Ігоря Сікорського; вулиця К.Карого; вулиця Мазурівська; вулиця Малиновського; вулиця Миру; вулиця Михайла Вербицького; вулиця Свято-Троїцька; вулиця Січових Стрільців; вулиця Таращанська; провулок Магістральний; проспект Свободи, вулиця Глібова; вулиця Грушевського; вулиця Д.Нечая; вулиця Паркова; вулиця Полтавська; вулиця Соснова.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *