Де і яку допомогу переселенці зможуть отримати в Хмільнику

Де і яку допомогу переселенці зможуть отримати в Хмільнику

Тікаючи від війни, вибухів снарядів та постійних обстрілів тисячі переселенців знайшли тимчасовий притулок у нашій громаді та районі. Дехто приїхав, не маючи навіть змінного одягу, з дітьми та тваринами. Для таких людей у нашому місті організували гуманітарні центри, де безкоштовно надають продукти, одяг та дитяче харчування.

Внутрішньо переміщені особи, які проживають в нашій громаді, в разі потреби можуть отримати гуманітарну допомогу:

  • у терцентрі соціального обслуговування (надання соцпослуг) по вул. Пушкіна, 48. Це – продукти харчування (що є в наявності), гігієнічні набори та харчові суміші для дітей. Графік роботи: понеділок – п’ятниця, з 10:00 до 16:00, санітарна година – 13:00 до 13:45, тел.: (04338) 2 30 30;
  • у Будинку культури по проспекту Свободи, 12. Там можна отримати одяг чоловічий, жіночий, дитячий. Звертайтеся з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00;
  • у приміщенні редакції газети «Життєві обрії» по вул. Пушкіна, 5. Тут видають продуктові набори (макарони, крупи, каша з м’ясом, олія, печиво, чай, цукор, мило, туалетний папір). Волонтери працюють у понеділок, середу, п’ятницю, з 12:00 до 15:00;
  • в офісі ГО «Наш Виклик» по вул. Столярчука, 56. За цією адресою вам допоможуть отримати продукти харчування (крупи, сухі сніданки, печиво), засоби гігієни, дитяче харчування, памперси, ліки першої необхідності (жарознижуючі, знеболюючі), одяг (чоловічий, жіночий, дитячий). Графік роботи: вівторок, п’ятниця, з 9:00 до 15:00;
  • у гуманітарному хабі «Мурашник» (координатор ГО «ПРАВО») за адресою: площа Перемоги, 3 (підвал універмагу). Є у наявності – одяг (чоловічий, жіночий, дитячий), взуття, засоби гігієни, корм для тварин. Можна звертатися щоденно з 10:00 до 18:00.

Варто також нагадати і про те, що всі, хто прибув до громади на тимчасове проживання, мають обов’язково зареєструватися  в Приймальному пункті евакуації (ЦНАП) за адресою: вул.Столярчука, 10. Пункт працює цілодобово, а також стати на облік в Управління праці та соціального захисту населення міської ради.

Для отримання гуманітарної допомоги потрібно взяти з собою паспорт громадянина України (або інший документ, який посвідчує особу) та/або Довідку про ВПО, видану Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради.

Крім того, жителі громади, які прихистили в себе внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати компенсацію за комунальні послуги. Для цього варто звернутися до ЦНАПу із заявою (прийом заяв у міській раді з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:00 год.).

Важливо! З 24 травня команда Міжнародної організації з міграції (МОМ ООН)  ПРИЗУПИНИЛА РЕЄСТРАЦІЮ ВПО для отримання грошової допомоги у зв’язку з актуальною потребою опрацювання анкетних даних. Реєстрація заяв не ПРОВОДИТЬСЯ, – повідомили у відділі інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *