Цуценя з посту “Гурова Криниця” врятувало українських бійців на фронті. Поліцейські шукають господарів іншим собачатам

Цуценя з посту “Гурова Криниця” врятувало українських бійців на фронті. Поліцейські шукають господарів іншим собачатам

Вінницькі патрульні шукають бійця, який напередодні поїздки на фронт взяв собі на догляд цуценя з посту “Гурова Криниця”, що на автошляху до Хмільника та Хмільницького району. Правоохоронці розповідають – боєць раніше повідомляв їм, що цей песик на війні врятував відразу декілька життів українських військових.
А при нагоді патрульні шукають ще господарів для своїх нових собаченят…
Тож ми просимо відгукнутись й наших читачів-хмільничан, можливо хтось знає цього військового. А ще можливо когось з мешканців Хмільника та Хмільницького району зацікавлять “поліцейські” цуценята!

– На нашому стаціонарному посту на літинській трасі мешкають дві собаки. Одна з них влітку 2019 року й привела цуценят. Згодом водії, небайдужі місцеві мешканці та наші співробітники поступово забирали малечу до себе додому. Зокрема двох цуценят забрали місцеві жінки. Ще одного песика взяв цей військовослужбовець напередодні свого від’їзду до зони Операції Об’єднаних Сил, – роповіла прессекретар вінницьких “копів” Тетяна Плахотнюк. – Боєць забрав із собою собачку. А вже згодом він повертався додому. Тоді заїхав у гості до наших співробітників та працівників Літинського відділення і розповів із вдячністю, що це цуценя навіть врятувало декілька житів нашим військовослужбовцям на фронті. На жаль, жодних подробиць та деталей він більше не розповів. Сам теж не назвався, не лишив контактних даних. Та й поїхав собі. Тому зараз ми хочемо знайти цього бійця та дізнатись й оприлюднити цікаву історію солдата та нашого чотирилапого друга. Дуже просимо відгукнутись цього воїна, його рідних й близьких або тих громадян, які можуть знати подробиці цієї, дійсно, дивовижної історії…

– До речі, собачка на нашому посту нещодавно знову привела малечу. Було дев’ять цуценят. Наші співробітники вже забрали до себе додому сім. Забрали усіх хлопчиків, лишилось лише дві дівчинки. Цуценята жваві, із гарним апетитом та добре себе почувають. Ми підгодовуємо цуценят, опікуємось ними. Цуценята та мама не бояться людей, коли інспектори зупиняють машини, то з радістю та цікавістю біжать дивитись на них, – зазначила інспектор Катерина Клітна. – Тож кому потрібні домашні улюбленці, звертайтесь, будь-ласка до нашого підрозділу. Але обов’язково будемо вирішувати питання стерилізації собаки-мами. Адже все ж таки у нас немає можливості та й сил увесь час лише гледіти цуценят.

Фото – пресслужба патрульної поліції Вінниччини

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *