Цьогоріч влітку розпочнеться реформа сервісних центрів МВС: що буде з хмільницьким

Цьогоріч влітку розпочнеться реформа сервісних центрів МВС: що буде з хмільницьким

Влітку 2023 року в Україні розпочнеться реформа сервісних центрів МВС та процесу складання теоретичного й практичного іспитів на отримання посвідчення водія. Про це розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Зокрема, вже у червні 2023 року розпочнеться скорочення кількості сервісних центрів МВС. Якщо зараз у нашій країні налічується 148 територіальних сервісних центрів МВС, то наприкінці реформи їх має залишитися лише 55.

До кінця 2023 року всі класи, де складають теоретичний іспит на отримання посвідчення водія, будуть оснащені камерами. Завдяки цьому у класах не буде так званих “сліпих” зон. Також до кінця року планують запровадити ідентифікацію кандидатів на отримання посвідчення водія, які приходитимуть на іспити. Тобто стане неможливим присутність у класі на іспиті сторонніх та “підставних” осіб.

При цьому українці матимуть можливість самостійної підготовки до теоретичного іспиту.

До кінця 2023 року 150 автомобілів, які використовують для практичного іспиту на отримання посвідчення водія, будуть оснащені камерами з круговим оглядом. Такі камери показуватимуть весь салон машини і таким чином посилиться контроль за учнями та інструкторами. Також під час практичного іспиту для посилення контролю за учнем та інструктором буде проводитись повний аудіозапис у салоні автомобіля.

В результаті цих реформ має бути зведена до мінімуму корупція при отриманні посвідчення водія та підвищений рівень безпеки дорожнього руху.  Адже контролювати 55 сервісних центрів простіше, ніж 148.

Що очікує на сервісні центри Вінницької області

До 1-го червня сервісні центри № 0542 (м. Гайсин), №0545 (м. Хмільник), №0546 (м. Вінниця, вул.Брацлавська) втратять функціонал з проведення іспитів на право керування. Залишиться лише реєстраційна діяльність та можливість здійснювати операції з обміну посвідчень водія.

Де будуть складати  іспити

Повний функціонал з правом проведення іспитів на право керування транспортними засобами залишаться у Територіальних сервісних центрів №0541 (м. Вінниця, вулиця Ботанічна), №0544 (м. Тульчин) та № 0543 (м. Могилів-Подільський).

Екзаменаційна діяльність Тульчинського сервісного центру зможе припинитись після оновлення Гайсинського, оскільки Гайсинський напрямок є більш пріоритетним і охоплює більшу територію обслуговування, включно з сусідньою Черкаською областю.

Фото – Українська правда.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *