Цього тижня у пологовому Хмільницької ЦРЛ народжувалися лише хлопчики: щиро вітаємо щасливих батьків з поповненням у родині!

Цього тижня у пологовому Хмільницької ЦРЛ народжувалися лише хлопчики: щиро вітаємо щасливих батьків з поповненням у родині!

Народження дитини – це завжди велика радість для батьків та рідних. З народженням малюків зростають і клопоти, однак вони завжди приємні. Адже для люблячих батьків дитина – це невід’ємна частинка їхнього життя, щирий дзвінкий сміх у будинку та щастя.

Коли дітки от-от мають з’явитися на світ, їхні мамочки й татки шукають надійне та безпечне місце для новонароджених, з якісним медичним обслуговуванням та турботливим доглядом. І, звісно ж, жителі Хмільниччини звертаються в пологове відділення Хмільницької ЦРЛ.

1 лютого в Оксани Юріївни та Максима Миколайовича Монастирських з міста Хмільника народився справжній козак, вагою 2900 кг  та ростом 50 сантиметрів.

2 лютого в  хмільничанки Білинець Юлії Станіславівни народився  чудовий хлопчик, вагою 2650 кг та ростом  51 см.

3 лютого у Бородій Валентини Василівни із села Рибчинці народився синочок вагою 3700 кг та ростом 53 см.

4 лютого ще один козачок потішив своєю появою батьків – жителів села Пустовійти: Оксана Вікторівна й Олег Анатолійович Морозюки радіють появі синочка, вага якого 2500 кг, зріст – 49 сантиметрів.

Сьогодні, 5 лютого, в  Оксани Андріївни Заверухи та Юрія Олександровича Алексюка з міста Хмільника народився справжній богатир, вага якого 3920 кг і зріст – 53 сантиметри.

Щиро вітаємо батьків з народженням синочків! Нехай вашим малюкам надасться стільки добра і світла, скільки любові ви зараз відчуваєте! Нехай хлопчики ростуть здоровими, міцними, розумними, сильними та сміливими! Нехай через роки вони стануть справжніми чоловіками, будуть вашою опорою, радістю і гордістю!

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *