Цього тижня хмільничан закликають приєднатися до акції “Озеленення планети”

Цього тижня хмільничан закликають приєднатися до акції “Озеленення планети”

Раніше на нашому сайті ми уже повідомляли про цю акцію, де про ініціативу та плани розповіла співорганізаторка Всеукраїнського проекту «Озеленення планети» у Вінницькій області Ганна Давиденко. І вже цієї суботи, 10 квітня, хмільничан закликають долучитися до цьогорічної міжнародної акції, адже разом з Україною участь в акції візьмуть 100 країн світу.

Саме Україна стала ініціатором акції “Озеленення планети”, адже всім відомо, як масово для подальшої переробки деревини знищуються українські ліси.  Цього року лісівниками Вінниччини планується висадити 195 тисяч зелених насаджень на 28 лісових ділянках, а це 44 гектари землі. Крім лісівників, зелені насадження будуть саджати й територіальні громади області, органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. До слова, на Хмільниччині координатором проєкту виступить Хмільницька районна рада.

Минулого року акцію проводили 17 жовтня 2020 року, тоді Україна встановила рекорд –  1 мільйон дерев за 1 добу. Тільки у Вінницькій області висадили понад 117 000 дерев.

Організаторка проєкту у Вінницькій області Ганна Давиденко та координаторка Ольга Маліновська спільно з партнером проєкту у Вінницькій області – Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства підготували коротеньку відеоінструкцію. В ній фахівці розповідають, як правильно висаджувати дерева. Як правильно садити дерево, розповідає Сергій Луценко – інженер лісових культур ДП “Вінницький лісгосп”.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *