Цієї неділі хмільничанин заспіває на сцені шоу “Голос країни”

Цієї неділі хмільничанин заспіває на сцені шоу “Голос країни”

Про свою участь в шок “Голос країни” наш земляк Олександр Захаров повідомив на своїй особистій сторінці у Facebook. А на підтвердження своїх слів розмістив фото разом із ведучим цього шоу Юрієм Горбуновим.

  • Дорогі друзі, колеги та знайомі. Ну що ж, настав час відкрити секрет моїх нещодавніх поїздок до нашої столиці – міста Києва. Участь в проєкті Голос Країни – це неймовірний досвід, безліч позитивних емоцій, а також шанс заявити про свій талант на всю Неньку Україну. Запрошую підтримати і переглянути мій виступ у цю Неділю, 20 лютого, о 21.00 на каналі 1+1.

Нагадаємо, що у 2018 році Олександр Захаров уже брав участь в шоу X-фактор. Він виконав пісню Святослава Вакарчука «Мить» і отримав від суддів чотири ствердних «Так». Пройшовши далі у кастингу, наш земляк не потрапив у фінал. Проте хмільничани все одно пишаються своїм земляком і добре знають його потужний вокал, і ту непідробну чуттєвість до музики, душевність під час виконання пісень.

Довідково:

Олександр народився 8 червня 1988 року в місті Хмільнику. Навчався у четвертій міській школі, співав у шкільному хорі й постійно брав участь в різноманітних конкурсах. Свій талант має від Бога, адже в родині немає музикантів, та й сам ніколи не навчався мистецтву музики… Він постійно розвивався, багато співав і коли йому виповнилося 18 років, створив гурт «Тамплієри». Разом зі своїми друзями з гурту Олександр їздив по різних фестивалях України, стали лауреатами фестивалю «Червона рута» і, звісно ж, неодноразово виступали  на різноманітних заходах нашого міста й району. Закінчивши навчання в Житомирському державному університеті імені Івана Франка, пішов працювати в школу села Лозови вчителем англійської мови.

Нині Олександр Захаров працює вчителем англійської мови у ліцеї №2 міста Хмільника. Він є лідером гурту «Зубри».

І в школі, і в університеті, і вже працюючи вчителем наш земляк постійно займався улюбленою справою, весь час удосконалювався і набирався досвіду.

Пишаємось! Вболіваємо!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *