Центр надання адміністративних послуг у Хмільнику модернізують

Центр надання адміністративних послуг у Хмільнику модернізують

Для Хмільницької міської громади важливо посилити спроможність у наданні адміністративних послуг, щоб покращити доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні. Для того, щоб реалізувати  такий  пріоритет, міська влада за підтримки  Програми «U-LEAD з Європою» впроваджує проєкт, що передбачає модернізацію ЦНАПу у м. Хмільнику.

Сьогодні, 12 лютого 2020 року, місто Хмільник відвідав регіональний спеціаліст Програми “U-LEAD з Європою” Сергій Яцик.  Міський голова Сергій Редчик провів зустріч із представником Програми “U-LEAD з Європою” за участі керівників структурних підрозділів міської ради.

Фахівець Програми “U-LEAD з Європою” поінформував про види допомоги,  що надається для громад-партнерів у рамках Програми “U-LEAD з Європою” (модернізація ЦНАП, навчання персоналу, оснащення меблями, офісною технікою, облаштування робочих місць персоналу ЦНАП, місць для відвідувачів ЦНАП тощо).

“U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Однією з цілей Програми є розширення можливостей об’єднаних громад та малих міст для надання високоякісних адміністративних послуг громадянам.

Хмільницька міська ОТГ, за результатами конкурсного відбору,  стала учасником  3-го Раунду  та отримає  матеріальну допомогу від Програми для модернізації ЦНАПу у м. Хмільнику. Тривалість 3 -го  раунду – до 30 листопада 2020 року.

Регіональний представник детально зупинився на Технічному завданні , що передбачає інституційне та матеріальне створення належного ЦНАПу.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *