Центр дитячої та юнацької творчості запрошує хмільничан на святкову зустріч

Центр дитячої та юнацької творчості запрошує хмільничан на святкову зустріч

У міському парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка відбудеться День відкритих дверей Центру дитячої та юнацької творчості. Святкову зустріч планують провести 15 вересня, початок – о 13.30.

Працівники Центру дитячої та юнацької творчості запрошують  школярів Хмільницької міської громади та їхніх батьків.  У міському парку проведуть святкову програму під назвою «Тобі, рідне місто, наша творчість крилата!».

У програмі передбачено урочисту частину заходу, після чого організаторами заплановано провести концертний блок «Пісенно-танцювальний вернісаж».

Крім того, на святковій зустрічі всі, хто прийдуть на захід, зможуть ознайомитися із дитячими саморобними роботами та послухають презентації гуртків, які діють у ЦДЮТ.

На Дні відкритих дверей також буде майстер-клас  «Дитячі руки творять красу» і флешмоб «Малюємо долоньками Планету дитинства».

Крім того, як зазначають організатори зустрічі, в програмі робота художньої майстерні “Аквагрим”, шахово-шашковий турнір «Хмільницькі ерудити», шоу повітряних змій, розважальна програма для дітей з аніматорами, фото-сесія від юних фотоаматорів.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *