Центр активності громадян урочисто відкрили у Війтівецькій громаді

Центр активності громадян урочисто відкрили у Війтівецькій громаді

Сучасний громадський простір, який створено з метою надати активним мешканцям можливість гуртуватися при потребі обговорення тих чи інших питань життєдіяльності громади, колективно творити та обговорювати  ідеї, – днями урочисто відкрили у Війтівецькій громаді. Центр розташовано в приміщенні колишньої амбулаторії села Війтівці, – повідомляє інтернет-видання NEWS Хмільника з посиланням на сайт Війтівецької сільської територіальної громади. 

Створення Центру активності стало можливим завдяки участі Війтівецької сільської ради у реалізації швейцарсько – української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що фінансується Швейцарською конфедерацією з розвитку і співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge  протягом 2019 – 2023 років. Активним учасником та партнером Війтівецької сільської ради  у реалізації вказаного проєкту  є  ТОВ «Хмільницьке» Агропромхолдингу Астарта – Київ. Суттєву допомогу в облаштуванні Центру надав також Жданівський цукровий завод.

На урочисте відкриття Центру завітали представники Програми EGAP, зокрема координатор Програми з цифровізації регіонів Сергій Гунько, Софія Сакалош, координаторка Програми з впровадження цифрових інструментів в громадах, координатора Програми у Вінницькій області Дарія Радзіковська, генеральний директор ТОВ «Хмільницьке» Віктор Рижук, делегація представників органів місцевого самоврядування Волинської області, які активно займаються  цифровізацією, під супроводом регіонального координатора Програми  Оксани Киричук.

  • Завдяки участі сільської ради в Програмі EGAP, при допомозі партнерів ТОВ «Хмільницьке» та Жданівський цукровий завод, створено цікавий громадський об’єкт, покликаний слугувати нашим мешканцям у їх прагненні  поліпшити власне життя та життя громади. Маю надію, що ним зацікавляться наші активісти, адже там вони зможуть творити свої ідеї, пропонувати, напрацьовувати варіанти вирішення проблем, словом стати активними безпосередніми учасниками змін, активно використовувати цей майданчик для задоволення своїх громадських потреб та інтересів, – сказала голова Війтівецької громади Станіслава Ядвіжина, звернувшись до усіх присутніх.

Роботу Центру активності супроводжуватиме комунальний заклад «Публічна бібліотека Війтівецької сільської ради» під керівництвом Марії Вонхольської.

Нагадаємо, що з метою створення у Хмільницькій громаді подібного Центру для активних громадян на платформі електронної демократії було розміщено петицію Тараса Носальського “Створити в громаді Центр громадської активності”.  https://petition.e-dem.ua/khmilnyk/Petition/View/9

Станом на 8 листопада зі 100 необхідних петицію підписали 61 особа. До кінця збору підписів залишилось 44 дні.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *