“Це був лише розігрів”: Роман Кашпур із Хмільника на протезі повністю подолав дистанцію на Лондонському марафоні

“Це був лише розігрів”: Роман Кашпур із Хмільника на протезі повністю подолав дистанцію на Лондонському марафоні

Роман своїм досягненням показав приклад усім пораненим захисникам (і не лише захисникам), що життя на протезі не закінчується, воно можливе без обмежень та на повну.

Відбувся забіг у Великобританії 23 квітня. За весь час Роман жодного разу не зупинився. Однак, як пише на своїй сторінці у Фейсбуці, “на 39-ому кілометрі все ж спішився, і йшов майже два кілометри”.

  • А все через те, що після 37-го кілометра мені в один момент почало хотітись спати, мабуть тиск….бо так різко з’явилась сонливість…..далі на 38-мому кілометрі моя свідомість почала реально вимикатись…..тому я вирішив, щоб не розбити об Лондонський асфальт свій ніс, краще пройдусь., – поділився колишній розвідник зі своїми друзями у соцмережі.
  • Останні два кілометри, я хоч і накульгуючи, але здолав….Порада: не зупиняйтесь, біжіть, йдіть, але не зупиняйтесь, бо м’язи скажуть “до побачення”, а поки ви рухаєтесь, мозок хоча б якось дає сигнали виконувати хоча б примітивні речі типу переставляння ніг, бо фізично, м’язи досить добре вже ноги не підіймають!

Лише три місяці Рома мав змогу тренуватися і підготуватися до цього марафону. Але з Романом, як сам і каже, працювали справжні тренери-професіонали (Наталія Крушинська і Юлія Коваль), плюс ще й неабияка мотивація до перемоги, з думками про найрідніших та своїх побратимів, про тих, хто захищає Україну від ворога.

Увесь марафон хмільничанин біг із прапором, на якому був підпис генерала Залужного. І це теж додавало сил та підтримки Роману. Більше того, під час забігу він збирав кошти на допомогу пораненим бійцям.

  • Важкопоранені воїни! Вам скажу лиш одне.  Не здавайтесь! Не опускайте рук. Вставайте і шукайте себе, пошук – це вже реабілітація. Пам’ятайте: Ви вижили, а багато наших братів та сестер ні! Тому в першу чергу, в пам’ять про них живіть, бо нам будувати цю країну далі…будувати так, як хотіли вони, будувати так, як ми хочемо залишити її нашим дітям! Боріться!!!вкотре звернувся до поранених військовослужбовців наш земляк.

Роман Кашпур заінтригував усіх українців своїми словами, що це був лише розігрів. Що ж він вигадав, та які досягнення планує подолати, а також про емоції на першому міжнародному забігу, – ми у нього ще дізнаємось, коли повернеться додому.

  • А ще на замітку, хто хоче схуднути: я сьогодні відкрив прекрасну можливість палити калорії наче в краматорії! 42 кілометри і 3400 Ккал як не було! Тому ви думайте, а я пішов відновлювати баланс сил і калорій, – підсумував Роман.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *