Чим НЕ можна протирати екран телефона, щоб його не пошкодити

Чим НЕ можна протирати екран телефона, щоб його не пошкодити

Екран телефону та будь-якого іншого електронного гаджета потребує догляду та трепетного відношення. Делікатний дисплей легко зіпсувати, використовуючи неправильний засіб для протирання. Чим у жодному разі не можна протирати екран телефона, щоб його не пошкодити, розповідаємо у матеріалі. 

  • Хімічні речовини

Агресивні хімічні засоби, наприклад порошки, спиртові рідини, перекис водню не можна використовувати для протирання телефону. Справа в тому, що вони можуть пошкодити захисний шар і залишають розводи.

  • Зубна паста

Деякі “експерти” в інтернеті пропонують використовувати зубну пасту для протирання екрана телефону, вона нібито здатна маскувати дрібні тріщини. Однак цей засіб здатний нашкодити олеофобному покриттю гаджета. Тому використовувати зубну пасту не варто, якщо не хочете міняти екран улюбленого телефону.

  • Тканина/одяг

Не можна протирати екран телефону об джинси або футболку, і не важливо, м’яка це тканина чи жорстка. Все це може пошкодити захисне покриття, а там і до заміни екрану недалеко.

  • Папір

Паперові серветки та рушники теж не підходять для протирання екрана телефону. Папір може пошкодити олеофобне покриття.

ЧИМ МОЖНА ПРОТИРАТИ ЕКРАНИ ГАДЖЕТІВ

  • М’яка ганчірочка. Це може бути мікрофібра або серветки для моніторів. Підійде шматочок вельвету, фетру або х/б тканини.
  • Антисептик з 70% ізопропілового спирту, щоб протирати екран. Саме його радить компанія Apple для протирання своєї техніки. Або спрей для чищення моніторів. Його потрібно розприскати на ганчірочку, і витерти пристрій.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *