Чи загрожує українцям ще більший дефіцит пального

Чи загрожує українцям ще більший дефіцит пального

Ринок пального в Україні продовжує лихоманити через війну та державне регулювання цін на пальне. Росія заблокувала українські порти, а тому немає миттєвих рішень для поповнення дефіциту палива. Однак уряд пообіцяв вирішити дану проблему найближчим часом.

  • Уряд України сьогодні розглядав питання щодо ліквідації дефіциту на ринку пального. Черги та зростання цін на заправках є у багатьох сферах нашої держави. Окупанти цілеспрямовано знищують інфраструктуру для виробництва, постачання та зберігання пального, – сказав Володимир Зеленський у своєму відеозверненні до українців.
  • Чиновники обіцяють, що протягом одного-двох тижнів буде забезпечена така система постачання палива в Україну, яка зможе не допускати дефіциту, – додав Президент України.

Експерти Світового банку вважають, що вартість пального досягне історично високих показників.

Ціни на енергоносії зростуть більш ніж на 50% впродовж 2022 року, а стабілізувати ринок вдасться лише протягом 2023-2024 років.

Все це через війну з Росією, яка порушила логістику та виробничі процеси, зазначається, що таке масштабне подорожчання ринок пального переживає вперше з 2013 року.

Ілюстративне фото – mmr.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *