Чи відкриються хмільницькі санаторії?

Чи відкриються хмільницькі санаторії?

Міський голова Сергій Редчик зініціював робочу зустріч із керівниками санаторіїв та їхніми уповноваженими  представниками, щоб почути хвилювання і застереження один одного, щоб виробити алгоритм спільного пошуку законного рішення з цього все ще відкритого питання.

Сергій Борисович спершу надав слово завідуючому Хмільницького міськрайвідділу лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України” Володимиру Бойку, який поінформував про епідситуацію на місцевому рівні, зауваживши, що показник інцидентності місцевої захворюваності на коронавірус все ще є високим, а, отже,  немає підстав для послаблення карантину.

Таку позицію підтримав і керівник Хмільницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Василь Грушко, наголосивши на дотриманні суб’єктами господарювання актуальних протиепідемічних заходів.

Виступив начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Валерій Коломійчук. Він  зосередив увагу на ключових положеннях урядових рішень та актуальних документів профільних міністерств (розпоряджень МОЗ України та постанов головного санітарного лікаря) про відновлення діяльності закладів, що надають санаторно-курортні послуги. При цьому посадовець підкреслив чинність рішення міської Комісії з ТЕБ та НС від 9 червня 2020 року, яким рекомендовано керівникам санаторно-курортних закладів відтермінувати відкриття закладів до стабілізації епідеміологічної ситуації на території громади, а також дозволити відновлення санаторіїв за окремим зверненням керівника закладу після отримання висновку районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Далі відбулося обговорення. Керівники санаторіїв в один голос стояли на позиції, що треба відкриватися, треба відновлювати діяльність і для цього готові відповідально дотримуватися всіх застережень і правил.

У результаті було вирішено, що керівництво санаторіїв звернеться до ГУ Держпродспоживслужби із клопотанням провести в них позапланову перевірку. Позитивний висновок такого інспектування стане підставою для того, щоб міська Комісія з ТЕБ та НС дозволила відновити діяльність закладу, що надає санаторно-курортні послуги. Після цього санаторії таки можуть запрацювати.

Підводячи підсумки актуальної розмови, міський голова Сергій Редчик подякував керівництву оздоровниць за розуміння і конструктив, зауваживши, що всі ми хочемо, щоб епідситуація у нашій громаді покращилася, щоб санаторії запрацювали, бо разом із ними працює місто, наповнюється бюджет, відновлюється життєдіяльність громади, підсилюється її життєздатність.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *