Чи стане Хмільник туристичною Меккою Вінниччини?

Чи стане Хмільник туристичною Меккою Вінниччини?


Сьогодні відбулася  презентація проєкту «Нова сучасна модель розвитку туристичного-курортного міста», що реалізується ГО «Туристично-оздоровча Україна» у партнерстві з Хмільницькою міською радою та ГО “ПРАВО” за підтримки Проекту “Партнерство для розвитку міст” проект ПРОМІС.

Участь у презентації проєкту взяли: міський голова Сергій Редчик, регіональна координаторка Проекту ПРОМІС у Вінницькій області Оксана Бондар, представники профільних структурних підрозділів міської ради, громадські об’єднання.

Проєкт спрямований на розвиток туристичної індустрії міста і,  передбачає створення туристично-інформаційного центру, нових туристичних продуктів та розвитку нових моделей бізнесу у  сфері туризму.

Проєктом очікується запровадити нову сучасну модель надання туристичних послуг суб’єктами МСП та створити сприятливі умов для підвищення конкурентоспроможності МСП в м. Хмільник шляхом використання туристичного потенціалу міста, залучення до підприємницької діяльності в сфері туризму та розвитку інформаційно-туристичного центру.

У рамках реалізації проєкту планується проведення циклу навчань, майстер-класів, тренінгів для жителів міста та району з виготовлення та просування сувенірної продукції, зокрема, товарів та послуг «зеленого бізнесу», а також популяризації туристичних знань про довкілля Хмільницького субрегіону.

Заходами проєкту заплановано проведення навчальних тренінгів із роз’яснення переваг кластерних ініціатив, історії успіху роботи Кластерів. Діяльність проєкту буде спрямована і на розробку нових туристичних велосипедних, водних, лижних маршрутів.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *