Чи стане Хмільник туристичною Меккою Вінниччини?

Чи стане Хмільник туристичною Меккою Вінниччини?

Чи стане Хмільник туристичною Меккою Вінниччини? Чи стане Хмільник туристичною Меккою Вінниччини? Чи стане Хмільник туристичною Меккою Вінниччини? Чи стане Хмільник туристичною Меккою Вінниччини?
Сьогодні відбулася  презентація проєкту «Нова сучасна модель розвитку туристичного-курортного міста», що реалізується ГО «Туристично-оздоровча Україна» у партнерстві з Хмільницькою міською радою та ГО “ПРАВО” за підтримки Проекту “Партнерство для розвитку міст” проект ПРОМІС.

Участь у презентації проєкту взяли: міський голова Сергій Редчик, регіональна координаторка Проекту ПРОМІС у Вінницькій області Оксана Бондар, представники профільних структурних підрозділів міської ради, громадські об’єднання.

Проєкт спрямований на розвиток туристичної індустрії міста і,  передбачає створення туристично-інформаційного центру, нових туристичних продуктів та розвитку нових моделей бізнесу у  сфері туризму.

Проєктом очікується запровадити нову сучасну модель надання туристичних послуг суб’єктами МСП та створити сприятливі умов для підвищення конкурентоспроможності МСП в м. Хмільник шляхом використання туристичного потенціалу міста, залучення до підприємницької діяльності в сфері туризму та розвитку інформаційно-туристичного центру.

У рамках реалізації проєкту планується проведення циклу навчань, майстер-класів, тренінгів для жителів міста та району з виготовлення та просування сувенірної продукції, зокрема, товарів та послуг «зеленого бізнесу», а також популяризації туристичних знань про довкілля Хмільницького субрегіону.

Заходами проєкту заплановано проведення навчальних тренінгів із роз’яснення переваг кластерних ініціатив, історії успіху роботи Кластерів. Діяльність проєкту буде спрямована і на розробку нових туристичних велосипедних, водних, лижних маршрутів.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *