Чи допоможе «ліфт» Лелітському сільському голові Максиму Мазурику стати головою РДА?

Чи допоможе «ліфт» Лелітському сільському голові Максиму Мазурику стати головою РДА?

Відео та фото співбесіди голови Вінницької ОДА Владислава Скальського та одного з наймолодших сільських голів Вінниччини із Хмільницького району Максима Мазурика нещодавно з’явилось на офіційній сторінці обласного високопасадовця. Там представник команди Володимира Зеленського розповідає про ідею, який пропонує президентська команда.

  • Цей проект прибирає штучні бюрократичні перепони і інші перепони, які не дозволяли людям, які щось можуть і готові зробити, отримати шанс, – розповідає новопризначений голова Вінницької ОДА.

Проект #LIFT – це чудовий інструмент, щоб знайти хороших, професійних та порядних людей на державні посади, принаймні саме так стверджують автори. У рамках проекту наприкінці жовтня Владислав Скальський зустрівся із 15 з 123 кандидатів, що пройшли попередній відбір, на посади голів райдержадміністрацій.

Загалом, зареєструвалось більш ніж 200 чоловік, 4 з яких на усі 27 районів відразу! За словами Владислава Скальського, конкурс триватиме доти, доки команда Президента не перезавантажить всю районну владу.

Що ж стосується Максима Мазурика, то його у районі знають як активного та принципового сільського голову. Раніше Максим Васильович працював дільничним інспектором, у ту ж Лелітську територіальну громаду і балотувався на сільського голову. Коли безпартійного, молодого й енергійного Максима Мазурика  обрали, то він став, одним з наймолодших сільських голів у Вінницькій області!

Попри молоді роки чоловік має чітку позицію з питань розвитку і покращення життя в громаді. Чого лишень була варта його заява у соціальних мережах та у ЗМІ, що він готовий платити гроші тим, хто зафіксує, як люди викидають сміття на узбіччя чи у лісосмуги. Таким чином сільський голова прагнув хоч якось справитись із тотальним засміченням громади. Такі дії Максима Васильовича викликали численні схвалення від прибічників чистоти та порядку і затаєну злобу від любителів викинути сміття куди-небудь. І хоча посада сільського голови – виборна, Максим Мазурик вирішив, що питання чистоти та екології значно важливіші, ніж його особисті амбіції.

За таку позицію, Максим Мазурик отримав не лише від жителів Хмільницького району, а й Вінницької області схвальні відгуки та моральну підтримку. Тому, тримайте кулачки, усі, кому імпонує ця людина!

А чи допоможе «ліфт» нашому сільському голові перескочити деякі бюрократичні щаблі і стати головою РДА, стане відомо незабаром.

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *