Чи діє “Дія” у Хмільнику та Хмільницькому районі?

Чи діє “Дія” у Хмільнику та Хмільницькому районі?

Понад 600 громадян вже звернулись до Хмільницького територіального сервісного центру за допомогою щодо встановлення та функціонування мобільного додатку “Дія”.
– Діджиталізація працює!
Бо з 5 лютого свою роботу розпочав додаток державних онлайн-послуг “Дія”. Відтепер можна не хвилюватися, що забули посвідчення водія чи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу вдома. Завантажуєте документи на свій смартфон через App Store чи Google Play та подорожуйте вільно, – розповідає начальник територіального сервісного центру №0545 Віктор Бабій.
Більше цифрових документів — менше штрафів і проблем за забуті паперові та пластикові оригінали. Юридична сила цифрових водійських документів визначена Постановою КМУ № 956 від 23.10.2019 року bit.ly/2soalxU).
З початку роботи мобільного додатку “Дія” працівниками ТСЦ № 0545 опрацьовано понад 600 запитів, що допомогли користувачам усунути проблему з відображення їх документа. Даний додаток завантажили вже більше одного мільйону громадян нашої держави.
Але я нагадую, що електронні документи є цифровою версією водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а не альтернативними документами. У вас все одно мають бути оригінали, які можна забути вдома. Тільки не забувайте свої смартфони!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *