Чи буде у війтівчан загальне свято громади?

Чи буде у війтівчан загальне свято громади?

На початку місяця працівники Центру культури та дозвілля Війтівецької сільської ради звернулися до жителів громади з ідеєю проведення щорічного загального свята – Дня Війтівецької територіальної громади. Працівники культури сподіваються на активну участь громадян у висловленні думок з приводу загального святкування.

Дні села відзначали й раніше – кожне село окремо, і до них на святкування завжди їхали виступати артисти із сільського Будинку культури. Такі свята проводили за кошти бюджету  сільської ради.  А тепер у культурних діячів спільно з керівництвом Війтівецької громади виникла ідея провести одне свято для всієї громади в одному місці, але збільшити і витрати, і покращити сценарій свята, і долучити до святкування більше людей тощо.

З цього приводу журналістка NEWS Хмільника поспілкувалася з працівниками культури.

  • Про створення свята наразі вирішуємо спільно із сільською головою Станіславою Ядвіжиною, старостами сіл, працівниками сільської ради…  Ми плануємо зробити таке святкування традиційним, із залученням великої кількості людей, артистів, розробити гарний сценарій . Але цього року поки що ми проводимо опитування для врахування всіх побажань та ідей, щоб всі  жителі нашої громади були задоволеними такими змінами. Думаємо і над форматом, і над датою святкування, а також над місцем проведення. Не обов’язково свято має бути у Війтівцях, і дата має бути окрема, без збігів із будь-яким Днем села нашої громади,   – розповіла Директор Центру культури та дозвілля Війтівецької сільської ради Світлана Паращенко.
  • Якось ми влаштували свято в стилі дискотеки 80-х – всім дуже сподобалось. Можна вигадувати різну тематику. Війтівецька громада має вирішити, як хоче святкувати: чи одне свято на всю громаду – більш масове, чи з концертами їздити в кожне село й там організувати невеличке свято.  Поки що більшість жителів нашої громади висловлюється «за» проведення загального свята, – долучилась до розмови методистка Центру культури та дозвілля  Діана Сороколіта. – Для нашої громади дуже хочеться позитиву.  Карантин, війна, інші побутові негаразди і криза відчутно позначаються на настроях людей. Нам часто дзвонять, молодь просить влаштувати щось для них. От, на День молоді плануємо дискотеку, щоб могли потанцювати, зустрітися з однолітками.

В соціальній мережі до ідеї проведення загального свята поставилися по-різному. Звісно ж, більшість підтримує таку ідею, але є й невдоволені та пов’язують його із війною в країні тощо. А працівники культури все ж врахують  думки більшості людей. Тож, висловлюйте свою думку, коментуйте – і нехай у вашій громаді буде більше приводів для радісних посмішок!

Спілкувалася Алла Корнієнко.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *